Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

Rozdiel medzi jemnými linkami a vráskami

Pozorujete, že sa vám okolo očí začínajú tvoriť jemné linky alebo dokonca hlbšie vrásky? Či už si prvé prejavy starnutia všimli iba nedávno, alebo už používate svoju anti-age rutinu starostlivosti o pleť, získajte viac informácií o jemných linkách, vráskach a krokoch, ktoré môžete urobiť pre zdravo vyzerajúcu pokožku v každom veku.

Aké sú odporúčané produkty na jemné linky?

Ak ste na pleti spozorovali tvorbu jemných liniek, začnite rutinou, ktorá vašej pokožke dodá hydratáciu a súčasne ochranu pred ďalším poškodením. Do starostlivosti zaraďte tiež očný krém s anti-age účinkom , ktorý pomôže viditeľne vyhladiť, rozjasniť očné okolie a pôsobí tiež proti opuchom. K jemnému prípravku na čistenie pleti, toniku a hydratačnému krému môžete ešte pridať sérum s vitamínom C či inú cielenú starostlivosť na viditeľnú redukciu jemných liniek a vrások. Ráno nezabudnite na krém s SPF faktorom a večer doprajte pleti regeneráciu počas noci pomocou nočného pleťového oleja.

Aké sú odporúčané produkty proti vráskam?

Keď sa jemné linky začnú prehlbovať, môžete do svojej rutiny pridať ešte účinnejšie cielené ošetrenie. Použite jemný čistiaci prípravok a tonikum s obsahom ošetrujúcej esencie, ktorá pomôže pripraviť pokožku na aplikáciu účinných sér alebo prípravkov na vyplnenie vrások. Svoj denný krém vymeňte za hydratačný krém s anti-age účinkom, ktorým svojej pleti dodáte potrebné zvlhčenie a vyhladenie. Niekoľkokrát do týždňa použite nočnú pleťovú masku na viditeľné vypnutie pokožky.

I Mootoo, R., Basile, S., Stroever, C., & C. Oresajo. “Consumer Perception of Fine Lines and Wrinkles.” Global Cosmetic Industry, 181(7), 56-51.
II “Aging Skin.” MedlinePlus, U.S. National Library of Medicine, 19 Dec. 2018.
III Department of Health & Human Services Australia. “Wrinkles.” Better Health Channel, Department of Health & Human Services, 31 May 2015.
IV Anson, Goesel MD, FACS; Kane, Michael A.C., MD; and Val Lambros, MD FACS. “Sleep Wrinkles: Facial Aging and Facial Distortion During Sleep.” Aesthetic Surgery Journal Volume 36, Issue 8 (2016): P. 931-940.

Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.