Main content

Zistite, ako kyselina hyalurónová prospieva vašej pleti

Ak hľadáte produkt na posilnenie hydratácie pleti, poobzerajte sa po produktoch s kyselinou hyalurónovou, obľúbenou ingredienciou, ktorá pomáha obnoviť hydratáciu a posilniť vašu pleť. Zistite viac o benefitoch kyseliny hyalurónovej.

Vlasové a pleťové produkty Kiehl’s s kyselinou hyalurónovou

Naši chemici obohatili touto ultra hydratačnou ingredienciou niekoľko našich milovaných produktov. Rôzne receptúry si vyžadujú rôzne typy kyseliny hyalurónovej. Jednotlivé formy kyseliny hyalurónovej sú preto starostlivo vyberané tak, aby účinne optimalizovali každé zloženie s ideálnym typom tejto látky. Zistite viac o produktoch s kyselinou hyalurónovou pre vašu pleť i vlasy.

Posilnená pleť vďaka super séru

Vital Skin-Strengthening Super Serum

Zloženie s 11 kDa kyselinou hyalurónovou – našou najjemnejšou formou kyseliny a naším patentovaným adaptogénnym bylinným komplexom, posilňuje pokožku a pomáha viditeľne zmierniť jemné linky, zlepšiť odolnosť pleti a zvýšiť jej jas. Táto ľahká a rýchlo sa vstrebávajúca receptúra zdvojnásobuje* silu pokožky a pomáha jej odolávať agresívnym vplyvom, ako sú znečistenie, zmeny teplôt a toxíny z prostredia, ktoré môžu viesť k vzniku prejavov starnutia.

* Založené na indexe pevnosti pokožky = Zložené priemerné skóre pružnosti, plnosti a odolnosti pokožky.

NAKUPOVAŤ

Zamerajte sa na jemné linky a vrásky

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Vďaka obsahu 12,5 % vitamin C a kyseliny hyalurónovej pomáha toto sérum viditeľne redukovať vrásky, zlepšiť štruktúru pokožky a zvýšiť jej žiarivosť. Chemici spoločnosti Kiehl‘s vyvinuli sérum bez obsahu vody s vitamínom C a fragmentovanou kyselinou hyalurónovou, vďaka ktorému pleť nasaje potrebnú vlhkosť pre okamžité vyhladenie a viditeľné zníženie výskytu jemných liniek a vrások v priebehu času.

NAKUPOVAŤ

Spevnite svoju pleť

Super Multi-Corrective Cream

Zamerajte sa na prejavy starnutia pomocou nášho pleťového krému na spevnenie pleti. Jeho zloženie s výťažkom z buku a fragmentovanou kyselinou hyalurónovou pomáha viditeľne vypnúť, vyhladiť, spevniť, zvlhčiť pleť, zjemniť jej textúru a dodať jej mladší vzhľad.

NAKUPOVAŤ

Sérum 5 v 1 pre svieže a mladšie očné okolie

Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Viditeľne  spevnite a vyhlaďte svoje očné okolie pomocou nášho očného séra proti starnutiu. Táto účinná receptúra, ktorá obsahuje hyaluronát sodný, rastlinný extrakt a minerály, pomáha na pohľad eliminovať tmavé kruhy a vrásky pod očami.

NAKUPOVAŤ

Hydratujte zničené a suché vlasy

Kyselinu hyalurónovú zaraďte aj do svojej rutiny starostlivosti o vlasy prostredníctvom radu Kiehl's Damage Repairing & Rehydrating Collection.

Ošetrite svoje vlasy

Damage Repairing & Rehydrating Conditioner

Pomôžte napraviť slabé a krehké vlasy vďaka nášmu hydratačnému kondicionéru na poškodené vlasy.

NAKUPOVAŤ

Hydratujte svoje vlasy a doprajte im extra starostlivosť

Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment

Vyhlaďte suché a vyčerpané vlasy pomocou našej bezoplachovej starostlivosti na poškodené vlasy. Je to ideálny pomocník na posilnenie vlasových vlákien a dosiahnutie lesklých, zdravo vyzerajúcich vlasov.

NAKUPOVAŤ

Vybrali sme pre vás

Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.