Main content
170 ROKOV KIEHL'S

170 ROKOV KIEHL'S

Pri príležitosti osláv našej 170-ročnej tradície si pripomíname naše historické míľniky. Pripojte sa k nám a objavte našu limitovanú kolekciu produktov, ktoré dokonale korešpondujú s našou históriou.

Začiatok príbehu spoločnosti Kiehl's

Na rohu Third Avenue a Thirteenth Street bola založená „Brunswick Apotheke“, predchodca lekárne Kiehl's. V tom čase tu rástla majestátna hruška, a preto sa toto miesto nazývalo aj ako „Pear Tree Corner“.

John Kiehl

John Kiehl odkúpil v roku 1894 Brunswick Apotheke a premenoval ju na Kiehl Pharmacy.

Prvé produkty Kiehl's

Pán Irving Morse, učeň Johna Kiehla, preberá podnikanie a rozširuje ponuku lekárne o kompletný servis, skladovanie čajov, bylín, tinktúr, medov a vôbec prvých produktov značky Kiehl's vrátane originálneho pižmového oleja, našej charakteristickej vône.

"Try Before You Buy"

Irving Morse prichádza s neoficiálnym mottom lekárne „Try Before You Buy“. Tento princíp personalizovaného zákazníckeho servisu spolu s veľkorysou ponukou vzoriek zostáva tradíciou spoločnosti Kiehl's až dodnes.

Spoznajte svoje produkty

Kiehl's sa stáva jednou z prvých spoločností, ktoré hrdo uvádzajú prísady na svojich produktových etiketách - ešte skôr ako im to nariadila vláda USA, aby pomohla zákazníkom priblížiť účinky ich obľúbených produktov.

Aaron Morse a veda

Aaron Morse, Irvingov syn, preberá rodinný podnik. Uznávaný chemik prichádza s novou formou penicilínu a vláde USA dodáva špeciálny krém Aloe Vera na použitie pri popáleninách radiáciou.

Vedeli ste, že?

Mr. Bones, náš kostlivec, bol po prvý raz predstavený pánom Morseom, aby pomohol zákazníkom dozvedieť sa viac o ich ochoreniach. Ako pocta našim farmaceutickým začiatkom je teraz ikonickým "príslušenstvom" v každej z našich predajní.

Ikonické produkty

Kiehl's Pharmacy začína uvádzať odvážne nové produkty, ako je bylinné tonikum Calendula, Blue Astringent Lotion (milované Andym Warholom), balzam na pery Kiehl's #1 a Ultra Facial Moisturizer - všetky dnes patria medzi naše najpredávanejšie produkty.

Kiehl's v archívoch

Za náš prínos v oblasti lekárenstva, je viac než 103 produktov a artefaktov spoločnosti Kiehl's zaradených do stálej zbierky divízie medicíny a vedy v Smithsonian National Museum vo Washingtone, D.C.

Kiehl's na Evereste

Spoločnosť Kiehl's sponzorovala expedíciu Everest '88, keď sa horolezci šplhali na Mount Everest - prvý výstup na východnú stenu hory bez doplnkového kyslíka - zobrali si so sebou niekoľko produktov značky Kiehl's ako podporu na ich hrdinskej výprave.

Vedeli ste, že?

Aaron Morse bol pilotom amerického leteckého zboru a v predajni Kiehl's sa objavil dokonca v plnom výstroji. Na konci 70. rokov vystavil v našej predajni v New Yorku svoj letúň "Kiehl's Squadron" Ako vášnivý zberateľ motocyklov a historických bicyklov zároveň v predajni vystavil svoje modely pre potešenie všetkých. Dodnes s hrdosťou vystavuje motocykle v tých najväčších prevádzkach Kiehl's po celom svete, aby sme oslávili jeho dobrodružného ducha.

Zostáva to v rodine

Jami Morse Heidegger, Aaronova dcéra, preberá rodinný podnik a prevádzkuje ho spolu so svojím manželom, majstrom sveta v zjazdovom lyžovaní Klausom Heideggerom.

Dermatologist Solutions

Spoločnosť Kiehl's predstavuje Dermatologist Solutions, rad pokročilej starostlivosti o pleť vytvorený chemikmi značky Kiehl's na špecifické problémy s pokožkou.

Kiehl’s Gives Back

Pri príležitosti výročia 160 rokov služby komunite otvárame prostredníctvom programu Kiehl's Gives vzdelávanie pre zákazníkov o našich globálnych charitatívnych iniciatívach.

Pomôžeme vám zlepšiť kvalitu vašej pleti

Naše vedecky overené receptúry inšpirované prírodou sú silné a zároveň bezpečné, pomáhajú zlepšiť celkovú kvalitu pokožky a dosiahnuť jej viditeľne zdravší vzhľad. Vyskúšajte našu osobnú konzultáciu a objavte produkty, ktoré sú pre vás tie pravé.
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.