Main content

Ako zmierniť vejárovité vrásky

Vejárovité vrásky, ako aj ďalšie prejavy liniek a vrások v periorbitálnej oblasti (okolo očí) patria k prvým príznakom starnutia, no značia tiež zdravý a spokojný výraz. A hoci sa považujú za znak šťastia a radosti, prinášame vám niekoľko tipov, ako ich viditeľne zmenšiť a dosiahnuť hladší a mladistvejší vzhľad.

Aké sú odporúčané produkty v boji proti vejárovitým vráskam?

Na efektívne zmiernenie vejárikov a iných prejavov v okolí očí, ako sú tmavé kruhy či opuchy, použite dennú očnú starostlivosť vyvinutú špeciálne na redukciu prejavov v tejto oblasti tváre.

Vyhlaďte pleť vďaka séru s vitamínom C

Powerful-Strength Line-Reducing Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum

Odhaľte hladší a mladistvejší pohľad očí s naším pokročilým očným sérom s vitamínom C proti tmavým kruhom. Jeho účinné zloženie s obsahom 10 % čistého vitamínu C, Tri-Peptide komplexu a kyseliny hyalurónovej pomáha vyhladiť pleť v okolí očí, vyplniť ju hydratáciou a viditeľne zredukovať tmavé kruhy pre jasnejší a sviežejší vzhľad očí. Sérum používajte samostatne alebo pred nanesením očného krému.

NAKUPOVAŤ

Zregenerujte pokožku pomocou anti-age očného séra

Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Viditeľne vypnite, spevnite a obnovte mladistvý vzhľad pleti okolo očí vďaka nášmu účinnému anti-age očnému séru. Toto sérum obohatené o hyaluronát sodný, 10 % výťažkov z rastlín a rozjasňujúce minerály bolo klinicky testované na zlepšenie vzhľadu liniek, vrások a vejárikov v očnej oblasti. Jeho ľahkú textúru môžete aplikovať samostatne alebo pod svoj očný krém.

NAKUPOVAŤ

Posilnite pleť s účinným anti-age očným krémom

Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

Po nanesení očného séra ošetrite pokožku anti-age očným krémom. Táto starostlivosť s obsahom PCA medi a PCA vápnika pomáha viditeľne zmierniť vejárovité vrásky a linky a dodať vášmu okoliu očí mladistvý vzhľad.

NAKUPOVAŤ

I Amnaukit, Thanaporn & Maneeunan, Duangkhae & Bonme, Prapaporn. “Evaluation of Caffeine Gels on Physicochemical Characteristics and In Vivo Efficacy in Reducing Puffy Eyes.” Journal of Applied Pharmaceutical Science. (2010) 56-59.
II Pilkington, Belden, Miller. “The Tricky Tear Trough, A Review of Topical Cosmeceuticals for Periobital Skin Rejuvenation.” The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology. (2015) Sep; 8(9) 39-47.
III “How to Select the Perfect Pair of Sunglasses.” Skin Cancer Foundation. (2013).
IV Feintuch, Stacey. “What Causes Puffy Eyes?” Healthy Women. (2017) Jan. 25.

Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.