Main content

Ako zmierniť
opuchy očí

Či už sa príležitostne prebúdzate s unavene vyzerajúcimi očami alebo vás trápia pretrvávajúce opuchy, naučte sa, ako sa starať o opuchnuté oči a dosiahnuť hladšie očné okolie. Tento bežný stav pokožky spôsobuje celý rad faktorov, existujú však techniky a produkty, ktoré dokážu viditeľne zmierniť opuchy očí a dodať im oddýchnutý a svieži vzhľad.

Aké sú odporúčané produkty proti opuchom očí?

Na viditeľné zmiernenie opuchnutých očí používajte očné sérum alebo krém, ktoré aplikujte ráno a večer na pleť okolo očí. Keďže pokožka očných viečok je veľmi jemná, je dôležité zvoliť produkty vyvinuté špeciálne pre očnú oblasť.

Rozjasnite a vylepšite svoje očné okolie vďaka účinnému očnému séru s vitamínom C

Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum

Toto účinné sérum s vitamínom C obsahuje 10 % čistého vitamínu C, tripeptidy a kyselinu hyalurónovú. Bolo klinicky preukázané*, že pomáha viditeľne zmenšiť linky, vejárovité vrásky, tmavé kruhy a opuchy očí.

*Klinické hodnotenie testovaného panela počas 8-týždňovej štúdie.

NAKUPOVAŤ

Vyhlaďte, rozjasnite okolie očí a zbavte sa opuchov s účinným anti-age očným krémom

Youth Dose Eye Treatment

Dosiahnite okamžité vyhladenie a rozjasnenie oblasti očí s naším účinným anti-age očným krémom s Pro-Retinolom, vitamínom C a výťažkom z hroznových semienok. Jeho efektívne zloženie ihneď vyrovná a rozjasní pokožku pod očami, a zároveň v priebehu času pomáha viditeľne zmierniť opuchy, tmavé kruhy a jemné linky.

NAKUPOVAŤ

Zregenerujte svoju pleť vďaka nočnému očnému krému

Midnight Recovery Eye

Večer si naneste náš regeneračný očný krém a ráno sa prebuďte s mladistvejším pohľadom očí. Regeneračné zloženie krému s obsahom levanduľového esenciálneho oleja, pupalkového oleja a výťažku z listnatca, pomáha obnoviť pleť v oblasti oči a dodať jej hladší a sviežejší vzhľad.

NAKUPOVAŤ

Oživte svoje unavené oči vďaka
očnému krému pre mužov

Eye Fuel

Bez ohľadu na to, či ste boli celú noc hore, alebo vás trápia pretrvávajúce opuchy očí, tento ľahký očný krém je vyvinutý špeciálne pre mužskú pokožku. Je obohatený o kofeín a vitamín B3, okamžite ochladí a osvieži pleť a časom pomáha zmierniť vzhľad tmavých kruhov a opuchnutých očí.

NAKUPOVAŤ

Osviežte svoje oči na cestách
tyčinkou proti opuchom

Facial Fuel Eye De-Puffer

Doprajte svojim unaveným očiam okamžité osvieženie pomocou chladivej očnej tyčinky. Obsahuje výťažok z ibišteka a kofeín a ihneď poskytuje príjemný chladivý efekt. Zloženie vyvinuté špeciálne pre mužov oživuje pleť v oblasti očí, viditeľne redukuje opuchy a dodáva oddýchnutý vzhľad.

NAKUPOVAŤ

I Amnaukit, Thanaporn & Maneeunan, Duangkhae & Bonme, Prapaporn. “Evaluation of Caffeine Gels on Physicochemical Characteristics and In Vivo Efficacy in Reducing Puffy Eyes.” Journal of Applied Pharmaceutical Science. (2010). 56-59.
II Pilkington, Belden, Miller. “The Tricky Tear Trough, A Review of Topical Cosmeceuticals for Periobital Skin Rejuvenation.” The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology. (2015) Sep; 8(9) 39-47.
III Feintuch. “What Causes Puffy Eyes?” National Women’s Health Resource, Inc. (2019).

Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.