Main content

How to Brighten
Dull Skin &
Boost Radiance

V prípade, že vaša pleť pôsobí mdlo alebo nevýrazne, zistite, ako zvýšiť jej žiarivosť a podporiť zdravý vzhľad. Prečítajte si viac o príčinách vzniku tohto stavu a o tom, ako sa dá predchádzať mdlej pleti spôsobenej dehydratáciou, starnutím či neefektívnou starostlivosťou o pleť.

Aké sú najlepšie produkty Kiehl's pri starostlivosti o mdlú pleť?

Záleží, či chcete pleti doplniť hydratáciu, zmierniť tmavé škvrny alebo docieliť celkové rozjasnenie. Naše produkty vám umožnia dosiahnuť zdravo vyzerajúcu pleť.

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Naše milované sérum s vitamínom C obsahuje 10,5 % čistého vitamínu C a 2 % vitamínu Cg, ktoré pomáhajú viditeľne redukovať jemné linky a vrásky, poskytujú antioxidačnú ochranu a zvyšujú žiarivosť pleti. Aplikujte ráno a večer a odhaľte mladší a zdravší vzhľad pleti.

NAKUPOVAŤ

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Pokiaľ je nejednotný tón hlavnou príčinou vašej mdlej pleti, použite účinný korektor tmavých škvŕn, ktorý pomôže viditeľne zmierniť zafarbenie pleti vrátane stareckých a pigmentových škvŕn. Zákazníkmi obľúbené sérum inšpirovalo vznik celého radu Clearly Corrective™ na zvýšenie jasu pleti.

NAKUPOVAŤ

Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Dehydratácia súvisiaca s vekom môže byť jednou z hlavných príčin mdlej a unavenej pleti. S pribúdajúcimi rokmi sa vaša pokožka vysušuje, preto svoju rutinu doplňte o účinné hydratačné sérum. Zloženie s glycerínom a výťažkom z listov shiso umožní pleť vypnúť, vyhladiť a zároveň viditeľne redukovať jemné vrásky.

NAKUPOVAŤ

Calendula Serum-Infused Water Cream

Tento ľahký a svieži hydratačný krém s obsahom nášho koncentrovaného nechtíkového séra s výťažkom z kvetov nechtíka lekárskeho a stovkami mikronizovaných okvetných lístkov tejto rastliny vyrovnáva tón pleti a dodáva jej jas. Tento jedinečný krém s gélovou textúrou vhodný pre všetky typy pleti zlepšuje nerovnomernú štruktúru mdlej pokožky a pomáha jej vyzerať hladko a žiarivo.

NAKUPOVAŤ

I Igarashi, Nishino and Nayar. “The Appearance of Human Skin.” Columbia University. 2005.
II Egawa, Oguri, Kuwahara and Takahashi. “Effect of exposure of human skin to a dry environment.” Skin Research and Technology. 2002; 8: 212-218.
III Guercio-Hauer, Macfarlane and Deleo. “Photodamage, photoaging and photoprotection of the skin.” U.S. National Library of Medicine National Institutes of Health. 1994 Aug; 50(2): 327-32, 334.

Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.