Main content

Ako viditeľne zmierniť vrásky
na krku

Viditeľné známky starnutia sa môžu objaviť nielen na tvári, ale aj v oblasti krku. Tieto prejavy, vrátane vrások na krku a straty pevnosti pleti, sú výsledkom vnútorného procesu starnutia kože. Prinášame vám niekoľko riešení a tipov, ktoré vám môžu pomôcť zmierniť vzhľad viditeľných vrások na krku spôsobených starnutím alebo tzv. tech-neck vrások, a zároveň spevniť pleť a zvýšiť jej elasticitu.

Zabojujte proti vráskam na krku a „tech-neck“ vráskam s naším účinným anti-age krémom

Náš Super Multi-Corrective Cream je špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval výhody starostlivosti o pleť 7 v 1. Krémová receptúra proti starnutiu viditeľne vypína, spevňuje, vyhladzuje, zjemňuje textúru pokožky, zjednocuje jej tón, zvyšuje žiarivosť a pocit pružnosti v boji proti známkam starnutia na tvári, ako aj jemným linkám a vráskam na krku. S narastajúcim množstvom času stráveným na digitálnych zariadeniach sa náš krém zameriava aj na „tech-neck“ vrásky. Je klinicky dokázané, že pri pravidelnom používaní spotrebiteľky zaznamenali 92 %* viditeľné zlepšenie pleti v oblasti krku.

Zloženie obsahuje tri kľúčové ingrediencie, ktoré pomáhajú viditeľne redukovať prejavy starnutia pleti:

Fytomimetický vitamín A
Táto rastlinná zložka pomáha viditeľne vyhladzovať vrásky a obnoviť povrch pleti, ktorá sa zdá jemnejšia a hladšia na pohľad.

ProxylaneGX
Patentovaná anti-age molekula ProxylaneGX pomáha obnoviť elasticitu a dodáva pocit pevnejšej pokožky.

Huba čaga
Je známa aj ako „super huba“ vďaka mnohým prospešným účinkom. V našom zložení pomáha zjednotiť tón pokožky a podporuje jej žiarivosť, jemnosť a zdravší vzhľad.

Všetky tieto ingrediencie skombinované v našom účinnom anti-age kréme umožňujú bojovať proti „tech-neck“ vráskam, ako aj iným prejavom starnutia v oblasti tváre a krku, a vďaka svojim benefitom dosiahnuť hladšiu, pevnejšiu a zdravšie vyzerajúcu pokožku!

* Spotrebiteľské výsledky sú založené na 12-týždňovom panelovom teste, na ktorom sa zúčastnilo 53 žien. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

I Meeker, Mary. “Internet Trends 2019 Report.” Bond. Accessed 2 July 2020.
II “Tech Neck: the Health Epidemic of the Tech Era.” American Posture Institute. Accessed 2 July 2020.
III Greenhalgh, Tom. “How to Prevent Tech Neck in 8 Steps.” Rheumatology Advisor. Accessed 2 July 2020
IV Mango, Alison. “7 Genius Ways to Prevent Wrinkles While You Sleep.” Health. Accessed 2 July 2020.

Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.