Main content

unikátna večerná rutina starostlivosti o pleť

Kvalitný spánok pre krásu nie je ani zďaleka mýtus. Zatiaľ čo vy spíte, vaša pokožka sa aktívne regeneruje od poškodenia a negatívnych vplyvov pôsobiacich v priebehu dňa. Získajte viac informácií o tom, prečo je dôležité dopriať svojej pokožke dostatok spánku na regeneráciu a obnovu, a ako pravidelná večerná starostlivosť s produktmi, ako je napríklad náš milovaný Midnight Recovery Concentrate, môže napomáhať nočnej aktivite vašej pleti.

Cirkadiánny rytmus pokožky

Či už je vaša pleť suchá, mastná alebo citlivá, každý deň dodržiava určitý cirkadiánny rytmus. Cirkadiánne rytmy predstavujú fyzické, mentálne a behaviorálne zmeny, ktoré nasledujú podľa denného cyklu a primárne reagujú na svetlo a tmu. V rámci tohto procesu sa počas dňa pokožka aktívne bráni proti agresívnym vplyvom prostredia. Naproti tomu v noci sa snaží týchto škodlivých účinkov zbaviť.

Magická polnočná hodina

V priebehu noci sa v pokožke odohráva viacero procesov, pričom ich vrchol nastáva okolo polnoci. Počas tejto regeneračnej hodinky dochádza k zvýšenej činnosti pleti, ktorá môže byť vnímavejšia na podnety - to znamená, že noc môže byť ideálnym časom na aplikáciu produktov pleťovej starostlivosti. Zloženia navrhnuté špeciálne na regeneráciu pokožky cez noc vám umožnia odhaliť sviežejšiu a mladšie vyzerajúcu pokožku ráno po zobudení.

Potreba hydratácie pleti počas noci

Počas tohto času na obnovu a regeneráciu pokožka zaznamenáva tiež zvýšenú stratu vody, a preto je nevyhnutné používať hydratačný olej alebo krém, ktoré v nej pomôžu uzamknúť a uchovať vlhkosť. Doprajte svojej pokožke bohatý balzam, hydratačné sérum alebo pleťový olej, ktoré jej pomôžu doplniť hydratáciu počas spánku.

Večerná starostlivosť o pleť s Kiehl‘s

Zregenerujte svoju pokožku v rámci jej nočného procesu obnovy s našou večernou rutinou starostlivosti o pleť. Okrem kvalitného spánku jej doprajte ošetrenie s produktmi vyvinutými na regeneráciu a príjemný zážitok.

Odlíčte si pleť s čistiacim olejom

Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

Odstránenie mejkapu, nečistôt a mazu pred spaním tvorí zásadný krok vašej večernej rutiny starostlivosti o pleť. Po dlhom dni si na suchú pokožku naneste odličovací pleťový olej a rozpracujte ho s vodou, aby ste rozpustili nečistoty. Náš čistiaci olej obsahuje botanické oleje ako napríklad levanduľový esenciálny olej a pupalkový olej, ktoré mu dodávajú luxusnú vôňu pre upokojenie vašich zmyslov po náročnom dni.

 • Rozpúšťa prach, nečistoty a make-up bez vysušovania pokožky.
 • Pokožku zanecháva zregenerovanú, hebkú a upokojenú.
 • Pripravuje pleť na produkty nočnej starostlivosti.
 • Nekomedogénne a vhodné pre všetky typy pleti vrátane mastnej a citlivej.
NAKUPOVAŤ

Viditeľne obnovte pleť očného okolia s nočným regeneračným očným krémom

Midnight Recovery Eye

Očné okolie predstavuje často prvú oblasť pleti, kde sa objavujú známky únavy či starnutia. Nočný očný krém je preto absolútna nevyhnutnosť. Ošetrite unavené oči s naším nočným očným krémom proti tmavým kruhom a opuchom. Je obohatený o zmes botanických olejov a výťažok z listnatca ostnatého. Prebuďte sa so sviežim a mladistvým pohľadom.

 • Pomáha posilniť a regenerovať pleť v očnom okolí.
 • Viditeľne redukuje tmavé kruhy a opuchy očí.
 • Vyživuje pokožku pod očami a tiež pozdĺž orbitálnej kosti.
NAKUPOVAŤ

Zmiernite vrásky a zvýšte jas pleti vďaka séru s vitamínom C

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

V rámci večernej rutiny aplikujte účinné sérum s vitamínom C na vyhladenie textúry a zvýšenie žiarivosti pleti. Naše silné sérum obsahujúce 10,5 % čistého vitamínu C, 2 % askorbyl glukozidu a kyselinu hyalurónovú, pomáha viditeľne redukovať vrásky a dosiahnuť hladkú pokožku.

 • Pomáha viditeľne zmierniť jemné linky a vrásky
 • Vyhladzuje textúru pleti a zvyšuje jej jas.
 • Viditeľne redukuje i hlbšie vrásky, vrásky okolo úst a na čele.
NAKUPOVAŤ

Zregenerujte pleť pomocou nočného pleťového oleja

Midnight Recovery Concentrate

Skôr ako sa vyberiete spať, ošetrite svoju pleť 2 – 3 kvapkami nášho obľúbeného nočného pleťového oleja, ktorý pomáha zregenerovať pokožku počas noci. Náš účinný koncentrát obsahuje luxusnú zmes botanických olejov, ľahko sa vstrebáva a umožňuje dosiahnuť hladkú a žiarivú pleť ráno po zobudení.

 • Pomáha zreteľne vypnúť a vyhladiť pleť.
 • Viditeľne obnovuje pokožku a dodáva jej žiarivosť už za jednu noc.
 • Ľahko sa vstrebáva a pleť zanecháva hebkú a hydratovanú.
NAKUPOVAŤ

Vypnite svoju pokožku s nočnou pleťovou maskou

Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask

Ako posledný krok vašej večernej rutiny starostlivosti o pleť si naneste príjemnú zamatovú nočnú masku a pocíťte jej okamžitý spevňujúci účinok. Vďaka výťažkom zo semien ibišteka a listov zázvoru pomáha naša spevňujúca pleťová maska redukovať vzhľad jemných liniek a dosiahnuť viditeľne hladšiu pleť. Používajte ju namiesto pleťového krému 5-krát do týždňa a užívajte si hladšie vyzerajúcu pokožku.

 • Vypína a vyhladzuje pleť, zatiaľ čo vy spíte.
 • Jej zamatová textúra sa ľahko vstrebáva.
 • Pri pravidelnom používaní pomáha časom zmierniť vzhľad jemných liniek.
NAKUPOVAŤ
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.