Main content


vyhrajte produkty
starostlivosti o pleť
v hodnote až 3500 € na celý rok

Zapojte sa do súťaže prihlásením na odber nášho newslettera a máte šancu
stať sa jedným z troch výhercov luxusných cien!
Prihlásením tiež získate 15% zľavu na váš prvý nákup a tiež prístup k jedinečným akciám!


ČO MÔŽETE VYHRAŤ?

Prvni cena - ilustračni foto

1. CENA: Balíček produktov v hodnote
2000 EUR

Výherca tejto súťaže získa rutinnú starostlivosť o pleť v hodnote 2 000 EUR. Výrobky v cene si vyberie výherca. Môžete si byť istí, že vaša pleť bude zdravá a krásna po celý rok - od čistiacich produktov cez toniká a séra až po hydratačné prípravky a masky.

*Fotografia je ilustračná

Druha cena

2. CENA: Balíček produktov v hodnote
1000 EUR

Akú starostlivosť o pleť by ste si pripravili za 1000 EUR? Máte nejaký nápad? Vaša pleť by sa z takejto výhry určite potešila! Ak si nie ste istí, naši odborníci Kiehl's radi poradia každému z výhercov.

*Fotografia je ilustračná

3. CENA: Balíček produktov v hodnote
500 EUR

Výherca tretej ceny si bude môcť vybrať produkty Kiehls v celkovej hodnote 500 EUR. Veríme, že vás výhra poteší, či už si chcete doplniť zásoby osvedčených výrobkov, vyskúšať nové produkty alebo niečo, čo vás vždy lákalo vyskúšať, ale nemali ste na to priestor.

*Fotografia je ilustračná

Dokedy prebieha súťaž? Kedy a ako sa dozviem, či som vyhral?

Losovať budeme zo všetkých adries prihlásených do 15.6.2023, či už online alebo na butikoch. Výhercu kontaktujeme 15.7.2023 a zlosovanie zverejníme na Instagrame KIEHLSCZSK. Na našich stránkach nájdete aj celé pravidlá súťaže.

Môžem sa zúčastniť súťaže, ak som už prihlásený na odber Kiehl´s newsletterov?

Súťaž má robiť radosť celej našej komunite. Preto pokiaľ už newslettery odoberáte, ste do žrebovania zaradení automaticky. Nie je nutné sa prihlasovať znova.

Aké produkty sú obsiahnuté vo víťazných balíčkoch?

V Kiehl´s veríme, že starostlivosť o pleť sa musí ušiť na mieru, aby bola účinná. Preto si víťaz bude môcť produkty vo výhre zvoliť sám tak, aby dostal iba produkty, ktoré ho najviac potešia. Vyberať si môže z celého aktuálneho portfólia Kiehl's. Radi mu s výberom pomôžu aj naši Kiehl's experti v starostlivosti o pleť.

Aké výhody prináša prihlásenie na odber newslettera?

Členstvom v komunite Kiehl's získate ako prvé informácie o novinkách, prístup k špeciálnym ponukám a jedinečným tipom pre starostlivosť o pleť.

Kedy môžem uplatniť 15% zľavu?

Po prihlásení k odberu newslettera obdržíte e-mail so zľavovým kódom, ktorý môžete použiť pri vašej prvej objednávke na www.kiehls.sk.

Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.