Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Všetky typy pleti vrátane citlivej

Účinné protivráskové sérum s retinolom, ktoré viditeľne znižuje výskyt vrások, spevňuje pleť a zjemňuje jej textúru, poskytuje pokožke viditeľnú obnovu s minimálnymi pocitmi nepohodlia.

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Účinné protivráskové sérum s retinolom, ktoré viditeľne znižuje výskyt vrások, spevňuje pleť a zjemňuje jej textúru, poskytuje pokožke viditeľnú obnovu s minimálnymi pocitmi nepohodlia.

48 €
Zvoliť VEĽKOSŤ
NAVŠTÍVTE NÁS! Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starosltivosti o pleť na mieru! Nájsť predajňu
Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starostlivosti o pleť na mieru!

Čo to je

Naše účinné protivráskové sérum s mikrodávkami retinolu poskytuje viditeľné omladenie pokožky. Jeho presne formulované patentované zloženie pomáha znížiť výskyt vrások, zjemňuje textúru pokožky a spevňuje ju. Prináša zároveň výhody retinolu s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti. Výkonné sérum s mikrodávkami čistého retinolu, peptidom a ceramidmi podporuje obmenu kožných buniek, a zároveň posilnenie funkcie kožnej bariéry, vďaka čomu môže pokožka optimálne využiť účinky tohto produktu a dosiahnuť viditeľnú obnovu a mladší vzhľad.

Na čo je to dobré

 • Sérum s precíznym zložením, ktoré poskytuje účinnú dennú dávku čistého retinolu, umožňuje dosiahnuť viditeľné výsledky s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti.
 • Vďaka obsahu peptidu a ceramidov pomáha zároveň posilniť funkciu kožnej bariéry, a tým zlepšiť toleranciu pokožky na čistý retinol. 90 % používateľov, vrátane začínajúcich s retinolom, malo pocit príjemnej pokožky, 93 % malo pocit jemnejšej textúry pleti.*
 • 85 % súhlasilo, že pokožka vyzerá mladšie.*
 • Sérum je možné zaradiť do každej rutiny starostlivosti o pleť, je vhodné na večerné použitie už od prvého dňa
 • Pre všetky typy pleti vrátane citlivej a pri prvých skúsenostiach s retinolom.
 • Sérum upokojuje a osviežuje pleť.
 • Je vhodné na normálnu až mastnú pleť vrátane citlivej.
 • *Na základe 12-týždňového spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi vrátane začínajúcich s retinolom.

Ako produkt používať

 • Po vyčistení pleti naneste sérum Retinol Skin-Renewing Daily na celú tvár vrátane oblasti pod očami. Opatrne sa vyhnite kontaktu s oblasťou očí a očných viečok.
 • Počas dňa vždy používajte SPF, odporúčame náš krém Ultra Light Daily UV Defense SPF 50.
 • Vhodné aj v kombinácii s našimi ďalšími sérami s cieleným účinkom, vrátane nášho korektoru tmavých škvŕn, či séra s vitamínom C

Predtým a potom

Before and after
Šetrné zloženie nášho séra s retinolom pomáha viditeľne redukovať vzhľad vrások, spevniť pleť a zjemniť jej textúru s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti. Náš test preukázal*:

 

u 93 % pocit jemnejšej textúry pleti

u 93 % postupné a viditeľné zlepšenie pleti

u 91 % zjednotenie tónu a svieži vzhľad pleti

u 85 % mladší vzhľad pleti

 

* Na základe spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi.

Odhoďte svoje obavy z retinolu!

Naše sérum s odborne vyváženou dennou dávkou retinolu šetrnou k pokožke, poskytuje viditeľné účinky s minimálnymi bežnými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť či olupovanie. U 90 % používateľov, vrátane začínajúcich s retionolom, zaznamenalo príjemný pocit na pleti*

 

*Na základe 12-týždňového spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi vrátane začínajúcich s retinolom.

Did You Know?

Vedeli ste, že?

Did You Know?
V našej receptúre je použitý čistý retinol; ide o najčistejšiu formu retinolu dostupnú aj bez lekárskeho predpisu. V pokožke sa premieňa na kyselinu retinovú, a tým sa zameriava na konkrétne problémy pleti. Deriváty retinolu - tieto formy (napr. retinylpalmitát, retinal) predstavujú estery retinolu, ktoré si vyžadujú niekoľko konverzných krokov, kým sa v nich v pokožke stane kyselina retinová. Táto premena zároveň spôsobuje ich nižšiu účinnosť. Alternatívy retinolu - tieto zložky, ako napríklad bakuchiol, fytomimetický vitamín A a granaktívne látky, v skutočnosti nie sú retinol, avšak môžu pomôcť riešiť niektoré problémy pleti ako retinol. Ich pôsobenie ale, na rozdiel od čistého retinolu, môže trvať dlhší čas.

Precízne formulované pre účinnosť

Naše patentované sérum proti vráskam bolo precízne vyvinuté s kombináciou dennej dávky čistého retinolu, peptidu a ceramidov na dosiahnutie viditeľných výsledkov a súčasné zníženie pravdepodobnosti nepríjemných pocitov na pleti, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie. Čistý retinol v našej receptúre pôsobí v synergii s ostatnými látkami. Zloženie bolo starostlivo vyvážené tak, aby sústavne urýchľovalo obnovu povrchu pokožky, a zároveň posilňovalo funkciu kožnej bariéry. Tým pomáha optimalizovať účinky retinolu a pripraviť pokožku na silný účinok nášho séra.

Pokročilá technológia mikrodávok pre viditeľné výsledky proti starnutiu

Naše sérum s dennou dávkou čistého retinolu je možné ľahko zaradiť do rutiny starostlivosti o pleť, poskytuje viditeľné výsledky proti starnutiu s minimálnym rizikom nepríjemných vedľajších účinkov*. 90 % testovaných súhlasí** s tým, že pokožka sa počas používania cíti príjemne!

*Podľa 12-týždňovej štúdie minimalizuje viditeľné začervenanie, suchosť a olupovanie pokožky.

**Na základe 12-týždňového spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi.

Dokončite svoju rutinu

Objavte účinné produkty pre zdokonalenie vašej rutiny.

Recenzie zákazníkov (12)

Napísať recenziu
5.00

Mivel évek óta tretinoint használok nem reméltem különösebb hatást egy retinol szérumtól. Kellemesen csalódtam. Szazalékos arányban nincs ugyan feltüntetve a retinol tartalma viszont a szérum igen erős, kicsit bizsergető érzés felkenés után. Negatív reakciók nem voltak, ugyan hidratálót használtam de nem éreztem feltétlen szükségét mivel a szérum nagyon jól hidratál.

Kellemes használat, egységesebb, üde bőr, nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy a továbbiakban is használni fogom.

RETINOL SIDE EFFECTS : FACT OR FICTION

Discover the anti-aging benefits and uses of Retinol LEARN MORE

Orientačná správa
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.