Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Všetky typy pleti vrátane citlivej

Účinné protivráskové sérum s retinolom, ktoré viditeľne znižuje výskyt vrások, spevňuje pleť a zjemňuje jej textúru, poskytuje pokožke viditeľnú obnovu s minimálnymi pocitmi nepohodlia.

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Účinné protivráskové sérum s retinolom, ktoré viditeľne znižuje výskyt vrások, spevňuje pleť a zjemňuje jej textúru, poskytuje pokožke viditeľnú obnovu s minimálnymi pocitmi nepohodlia.

Stará cena Nová cena 73 €
Zvoliť VEĽKOSŤ
Select a veľkosť

Doprava zdarma od 57 €

NAVŠTÍVTE NÁS! Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starosltivosti o pleť na mieru! Nájsť predajňu Zarezervujte si termín

Čo to je

Naše účinné protivráskové sérum s mikrodávkami retinolu poskytuje viditeľné omladenie pokožky. Jeho presne formulované patentované zloženie pomáha znížiť výskyt vrások, zjemňuje textúru pokožky a spevňuje ju. Prináša zároveň výhody retinolu s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti. Výkonné sérum s mikrodávkami čistého retinolu, peptidom a ceramidmi podporuje obmenu kožných buniek, a zároveň posilnenie funkcie kožnej bariéry, vďaka čomu môže pokožka optimálne využiť účinky tohto produktu a dosiahnuť viditeľnú obnovu a mladší vzhľad.

Na čo je to dobré

 • Sérum s precíznym zložením, ktoré poskytuje účinnú dennú dávku čistého retinolu, umožňuje dosiahnuť viditeľné výsledky s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti.
 • Vďaka obsahu peptidu a ceramidov pomáha zároveň posilniť funkciu kožnej bariéry, a tým zlepšiť toleranciu pokožky na čistý retinol. 90 % používateľov, vrátane začínajúcich s retinolom, malo pocit príjemnej pokožky, 93 % malo pocit jemnejšej textúry pleti.*
 • 85 % súhlasilo, že pokožka vyzerá mladšie.*
 • Sérum je možné zaradiť do každej rutiny starostlivosti o pleť, je vhodné na večerné použitie už od prvého dňa
 • Pre všetky typy pleti vrátane citlivej a pri prvých skúsenostiach s retinolom.
 • Sérum upokojuje a osviežuje pleť.
 • Je vhodné na normálnu až mastnú pleť vrátane citlivej.
 • *Na základe 12-týždňového spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi vrátane začínajúcich s retinolom.

Ako produkt používať

 • Po vyčistení pleti naneste sérum Retinol Skin-Renewing Daily na celú tvár vrátane oblasti pod očami. Opatrne sa vyhnite kontaktu s oblasťou očí a očných viečok.
 • Počas dňa vždy používajte SPF, odporúčame náš krém Ultra Light Daily UV Defense SPF 50.
 • Vhodné aj v kombinácii s našimi ďalšími sérami s cieleným účinkom, vrátane nášho korektoru tmavých škvŕn, či séra s vitamínom C
 • Používanie retinolu sa neodporúča počas tehotenstva a počas kojenia. Prípadné používanie konzultujte so svojím lekárom..

Predtým a potom

Šetrné zloženie nášho séra s retinolom pomáha viditeľne redukovať vzhľad vrások, spevniť pleť a zjemniť jej textúru s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti. Náš test preukázal*:

 

u 93 % pocit jemnejšej textúry pleti

u 93 % postupné a viditeľné zlepšenie pleti

u 91 % zjednotenie tónu a svieži vzhľad pleti

u 85 % mladší vzhľad pleti

 

* Na základe spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi.

Odhoďte svoje obavy z retinolu!

Naše sérum s odborne vyváženou dennou dávkou retinolu šetrnou k pokožke, poskytuje viditeľné účinky s minimálnymi bežnými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť či olupovanie. U 90 % používateľov, vrátane začínajúcich s retionolom, zaznamenalo príjemný pocit na pleti*

 

*Na základe 12-týždňového spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi vrátane začínajúcich s retinolom.

Vedeli ste, že?

V našej receptúre je použitý čistý retinol; ide o najčistejšiu formu retinolu dostupnú aj bez lekárskeho predpisu. V pokožke sa premieňa na kyselinu retinovú, a tým sa zameriava na konkrétne problémy pleti. Deriváty retinolu - tieto formy (napr. retinylpalmitát, retinal) predstavujú estery retinolu, ktoré si vyžadujú niekoľko konverzných krokov, kým sa v nich v pokožke stane kyselina retinová. Táto premena zároveň spôsobuje ich nižšiu účinnosť. Alternatívy retinolu - tieto zložky, ako napríklad bakuchiol, fytomimetický vitamín A a granaktívne látky, v skutočnosti nie sú retinol, avšak môžu pomôcť riešiť niektoré problémy pleti ako retinol. Ich pôsobenie ale, na rozdiel od čistého retinolu, môže trvať dlhší čas.

Precízne formulované pre účinnosť

Naše patentované sérum proti vráskam bolo precízne vyvinuté s kombináciou dennej dávky čistého retinolu, peptidu a ceramidov na dosiahnutie viditeľných výsledkov a súčasné zníženie pravdepodobnosti nepríjemných pocitov na pleti, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie. Čistý retinol v našej receptúre pôsobí v synergii s ostatnými látkami. Zloženie bolo starostlivo vyvážené tak, aby sústavne urýchľovalo obnovu povrchu pokožky, a zároveň posilňovalo funkciu kožnej bariéry. Tým pomáha optimalizovať účinky retinolu a pripraviť pokožku na silný účinok nášho séra.

Pokročilá technológia mikrodávok pre viditeľné výsledky proti starnutiu

Naše sérum s dennou dávkou čistého retinolu je možné ľahko zaradiť do rutiny starostlivosti o pleť, poskytuje viditeľné výsledky proti starnutiu s minimálnym rizikom nepríjemných vedľajších účinkov*. 90 % testovaných súhlasí** s tým, že pokožka sa počas používania cíti príjemne!

*Podľa 12-týždňovej štúdie minimalizuje viditeľné začervenanie, suchosť a olupovanie pokožky.

**Na základe 12-týždňového spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi.

Dokončite svoju rutinu

Objavte účinné produkty pre zdokonalenie vašej rutiny.

Recenzie zákazníkov

There are currently no reviews in productreviews.language.sk_SK.
Buďte medzi prvými, kto napíše recenziu k tomuto produktu!
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.