Main content

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Všetky typy pleti vrátane citlivej

Účinné protivráskové sérum s retinolom, ktoré viditeľne znižuje výskyt vrások, spevňuje pleť a zjemňuje jej textúru, poskytuje pokožke viditeľnú obnovu s minimálnymi pocitmi nepohodlia.

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Účinné protivráskové sérum s retinolom, ktoré viditeľne znižuje výskyt vrások, spevňuje pleť a zjemňuje jej textúru, poskytuje pokožke viditeľnú obnovu s minimálnymi pocitmi nepohodlia.

Stará cena Nová cena 92 € (184 € / 100 ml)

Doprava zadarmo nad 50 EUR

PDP Find A Store Section
NAVŠTÍVTE NÁS! Konzultácia a diagnostika pleti do 20 minút na našom Kiehl´s butiku Nájsť predajňu
PDP Sections Accordion

Naše účinné protivráskové sérum s mikrodávkami retinolu poskytuje viditeľné omladenie pokožky. Jeho presne formulované patentované zloženie pomáha znížiť výskyt vrások, zjemňuje textúru pokožky a spevňuje ju. Prináša zároveň výhody retinolu s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti. Výkonné sérum s mikrodávkami čistého retinolu, peptidom a ceramidmi podporuje obmenu kožných buniek, a zároveň posilnenie funkcie kožnej bariéry, vďaka čomu môže pokožka optimálne využiť účinky tohto produktu a dosiahnuť viditeľnú obnovu a mladší vzhľad.

Before And After Retinol

Pred a po používaní Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Vysledky po použiti Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum
Šetrné zloženie nášho séra s retinolom pomáha viditeľne redukovať vzhľad vrások, spevniť pleť a zjemniť jej textúru s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti. Náš test preukázal*:

 

u 93 % pocit jemnejšej textúry pleti

u 93 % postupné a viditeľné zlepšenie pleti

u 91 % zjednotenie tónu a svieži vzhľad pleti

u 85 % mladší vzhľad pleti

 

* Na základe spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi.

Before And After Retinol Discomfort

Odhoďte svoje obavy z retinolu!

Vedľajšie učinky retinolu
Naše sérum s odborne vyváženou dennou dávkou retinolu šetrnou k pokožke, poskytuje viditeľné účinky s minimálnymi bežnými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť či olupovanie. U 90 % používateľov, vrátane začínajúcich s retionolom, zaznamenalo príjemný pocit na pleti*

 

*Na základe 12-týždňového spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi vrátane začínajúcich s retinolom.

Did You Know
Vyhody čisteho retinolu v skincare

Vedeli ste o Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum, že?

Vyhody čisteho retinolu v skincare
V našej receptúre je použitý čistý retinol; ide o najčistejšiu formu retinolu dostupnú aj bez lekárskeho predpisu. V pokožke sa premieňa na kyselinu retinovú, a tým sa zameriava na konkrétne problémy pleti. Deriváty retinolu - tieto formy (napr. retinylpalmitát, retinal) predstavujú estery retinolu, ktoré si vyžadujú niekoľko konverzných krokov, kým sa v nich v pokožke stane kyselina retinová. Táto premena zároveň spôsobuje ich nižšiu účinnosť. Alternatívy retinolu - tieto zložky, ako napríklad bakuchiol, fytomimetický vitamín A a granaktívne látky, v skutočnosti nie sú retinol, avšak môžu pomôcť riešiť niektoré problémy pleti ako retinol. Ich pôsobenie ale, na rozdiel od čistého retinolu, môže trvať dlhší čas.
Did You Know formulated for efficacy
Ingrediencie v Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Retinol Micro-dose serum je precízne formulované pre účinnosť

Ingrediencie v Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum
Naše patentované sérum proti vráskam bolo precízne vyvinuté s kombináciou dennej dávky čistého retinolu, peptidu a ceramidov na dosiahnutie viditeľných výsledkov a súčasné zníženie pravdepodobnosti nepríjemných pocitov na pleti, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie. Čistý retinol v našej receptúre pôsobí v synergii s ostatnými látkami. Zloženie bolo starostlivo vyvážené tak, aby sústavne urýchľovalo obnovu povrchu pokožky, a zároveň posilňovalo funkciu kožnej bariéry. Tým pomáha optimalizovať účinky retinolu a pripraviť pokožku na silný účinok nášho séra.
Did You Know Micro dose
Vedeli ste o retinole?

Pokročilá technológia mikrodávok retinolu pre viditeľné výsledky proti starnutiu pleti

Vedeli ste o retinole?
Naše sérum s dennou dávkou čistého retinolu je možné ľahko zaradiť do rutiny starostlivosti o pleť, poskytuje viditeľné výsledky proti starnutiu pleti s minimálnym rizikom nepríjemných vedľajších účinkov*. 90 % testovaných súhlasí** s tým, že pokožka sa počas používania cíti príjemne!

*Podľa 12-týždňovej štúdie minimalizuje viditeľné začervenanie, suchosť a olupovanie pokožky.

**Na základe 12-týždňového spotrebiteľského testu so 132 účastníkmi.

PDP Routine Section

Dokončite svoju rutinu

Doplňte svoju skincare rutinu o produkty, ktoré sa hodia k séru s retinolom.
PDP Slot 1 Section
PDP Reviews

Recenzie (13)

5 z 5 hviezdičiek.
5 hviezdičiek
12 recenzia s 5 hviezdičkami
4 hviezdičiek
1 recenzia s 4 hviezdičkami
3 hviezdičiek
1 recenzia s 3 hviezdičkami
2 hviezdičiek
1 recenzia s 2 hviezdičkami
1 hviezdička
1 recenzia s 1 hviezdičkou

Vyjadriť svoj názor

Podeľte sa o svoj názor s ostatnými zákazníkmi

Napísať recenziu
Zobrazujeme iba recenzie v slovenskom jazyku.

Iveta

5 z 5 hviezdičiek.
Po pár dňoch používania môžem vyjadriť zatiaľ spokojnosť s používaním produktov Kiehl's.
Toto sérum je vhodne aj na citlivú a reaktívnu pleť. Doteraz som mala pri použití inej novej kozmetiky vždy minimálne na brade a lícach reakciu v podob...
Po pár dňoch používania môžem vyjadriť zatiaľ spokojnosť s používaním produktov Kiehl's.
Toto sérum je vhodne aj na citlivú a reaktívnu pleť. Doteraz som mala pri použití inej novej kozmetiky vždy minimálne na brade a lícach reakciu v podobe vyrážok, ale s touto celou radou produktov od čistenia, cez sérum až po krém vyjadrujem naozaj spokojnosť. Zároveň dúfam, ze si produkty budem môcť objednávať dlhodobo. Už sa mi stalo viackrát, že moju obľúbenú kozmetiku prestali vyrábať a potom som si zas dlho nevedela nájsť vhodné produkty. Momentálne som spokojná. Len cenu za túto kozmetiku by som privítala nižšiu. Ale je super, že sa dá ušetriť aspoň pri objednávke cenovo zvýhodnených "bestselerov", keď sa kupuje celá rada, alebo velké balenie, je to predsa výhodnejšie.
Bola táto recenzia užitočná?
SEO Banner Category retinol PDP
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.