Main content

Vedľajšie účinky retinolu:
pravda vs. mýtus

Či už sa retinol chystáte vyskúšať po prvý raz, alebo si výhody tejto anti-age ingrediencie užívate už dlhšie, je načase spoznať jeho skutočné vlastnosti. Objavte pravdy a mýty spojené s retinolom a naučte sa, ako minimalizovať prípadné vedľajšie účinky a vylepšiť tak svoju rutinu proti starnutiu pleti!

Objavte naše riešenie na dosiahnutie viditeľných
účinkov retinolu s minimálnym pocitom diskomfortuii

Naše Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum je navrhnuté s prispôsobenou dennou účinnou dávkou retinolu tak, aby ste ho mohli začať bez problémov používať a sledovať zlepšenie pevnosti pleti a zmiernenie vrások bez podráždenia pokožky ako začervenanie, suchosť či olupovanie. Začleniť retinol do akejkoľvek rutiny starostlivosti o pleť pre viditeľnú obnovu pokožky nebolo nikdy ľahšie! Naše pokročilé mikrodávkové sérum proti vráskam s retinolom je vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej pokožky a tiež prvých používateľov tejto zložky.

Zloženie s obsahom retinolu, peptidu a ceramidov zabezpečuje optimálnu toleranciu pokožky na mikrodávky retinolu, takže počas používania dochádza k minimálnemu vzniku nepríjemných pocitov.

Vaša kompletná anti-age rutina

Po nanesení nášho protivráskového séera s retinolom môžete svoju rutinu doplniť naším účinným anti-age krémom a niektorým z našich krémov s UV ochranou pre sviežu a na pohľad mladistvú pleť!

NAKUPOVAŤ

i Založené na spotrebiteľskej štúdii so 135 osobami po 12 týždňoch používania.

ii Zmierňuje viditeľné začervenanie, suchosť a olupovanie pokožky.

Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.