Main content

Limited Edition Super Multi-Corrective Cream

Pre všetky typy pleti vrátane citlivej

Zamerajte sa počas týchto Vianoc na známky starnutia s našou limitovanou edíciou anti-age krému. Využite výhody krému 7v1 a jeho unikátnu receptúru.

Limited Edition Super Multi-Corrective Cream

Limited Edition Super Multi-Corrective Cream

Zamerajte sa počas týchto Vianoc na známky starnutia s našou limitovanou edíciou anti-age krému. Využite výhody krému 7v1 a jeho unikátnu receptúru.

Stará cena Nová cena 84 €
Zvoliť Size

Čo to je

Viditeľne pozdvihnite, spevnite, vyhlaďte, zjemnite textúru, zjednoďte tón a podporte žiarivosť pleti a pocit pružnosti s našim multifunkčným hydratačným krémom. Náš krém proti starnutiu ponúka viacúčelový prístup k zníženiu 7 kľúčových viditeľných známok starnutia vrátane jemných liniek a vrások, straty elasticity a nerovnomerného tónu a textúry. V našom zložení sa trio fytomimetického vitamínu A, ProxylaneGX a huba Chaga spája pre účelný efekt. Tento krém proti starnutiu viditeľne vyhladzuje jemné linky a vrásky na tvári a krku a zvyšuje pocit pružnosti pokožky a zároveň zjednocuje jej tón a zvyšuje žiarivosť pre viditeľne pozdvihnutý a mladšie vyzerajúci vzhľad.

Na čo je to dobré

  • Viditeľne pozdvihuje, vyhladzuje, spevňuje, zjemňuje textúru pleti, vyrovnáva tón pleti, zvyšuje žiarivosť a zvyšuje pocit pružnosti pre mladšie vyzerajúcu pleť.
  • Obnovuje pocit objemu a zjemňuje vzhľad kontúr pre mladistvý vzhľad zo všetkých uhlov.
  • Zameriava sa na kľúčové viditeľné známky starnutia vrátane jemných liniek a vrások na tvári a krku, stratu pevnosti, nerovnomerný tónu pleti a mdlosť.
  • Pomáha viditeľne zjednotiť tón pleti a zvýšiť žiarivosť vďaka nášmu zloženiu s hubou Chaga.
  • Stimuluje premenu kožných buniek pomocou nášho zloženia posilňujúceho mladosť s fytomimetickým vitamínom A, ktorý pomáha viditeľne zjemňovať textúru a redukovať vzhľad jemných liniek a vrások.
  • Bez vône s jemnou bylinkovou arómou pochádzajúcou z prírodných esenciálnych olejov a účinnej zložky Fytomimetický vitamín A.
  • Obal je ozdobený umeleckým dielom od Icinori.
  • Dokonalý darček pre všetky typy pleti.

Ako produkt používať

  • Aplikujte krém proti starnutiu rovnomerne na vyčistenú pleť a vmasírujte do oblasti tváre a krku
  • Môže sa používať vo dne aj v noci; pre ochranu SPF počas dňa vyskúšajte náš hydratačný krém proti starnutiu s SPF 30
Kiehl's X Made by Radio

KIEHL’S X ICINORI

Kiehl's X Made by Radio
Umelecká dvojica Mayumi Oterová a Raphael Urwiller tvoria Icinori, ilustrátorské a vydavateľské štúdio so sídlom vo francúzskom Marseille. Icinori, ktoré spája láska k vytváraniu krásnych diel s nádychom fantázie, umelecky zachytáva, aké je to zažiť pravé čaro značky Kiehl's v tomto sviatočnom čase.

Dokončite svoju rutinu

Objavte účinné produkty pre zdokonalenie vašej rutiny.
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.