Main content

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Extra suchá a citlivá pleť

Intenzívny bariérový krém s obsahom koloidných ovsených vločiek poskytuje okamžitú obnovu a úľavu suchej a veľmi suchej pokožke.

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream

Intenzívny bariérový krém s obsahom koloidných ovsených vločiek poskytuje okamžitú obnovu a úľavu suchej a veľmi suchej pokožke.

Stará cena Nová cena 52 € (104 € / 100 ml)
Zvoliť VEĽKOSŤ

Ingrediencie

NAVŠTÍVTE NÁS! Konzultácia a diagnostika pleti do 20 minút na našom Kiehl´s butiku Nájsť predajňu


ČO TO JE

Intenzívny bariérový krém, ktorý prináša okamžitú úľavu a obnovu suchej a citlivej pokožke. Jeho účinná receptúra, vyvinutá s obsahom koloidných ovsených vločiek a betaglukánu, obsahuje zároveň našu jedinečnú technológiu Advanced Barrier Technology. Tá napodobňuje štruktúru kožných lipidov, a tým pomáha podporovať hydratačnú bariéru pleti a viditeľne redukovať jej začervenanie spôsobené vysušovaním. Náš účinný bariérový krém pomáha zmierniť suchosť až do hĺbky 10 povrchových vrstiev pokožky, čím podporuje obnovu kožnej bariéry.


NA ČO JE TO DOBRÉ

  • Aj tú najsuchšiu pokožku premieňa na hebkú, hladkú a zdravo vyzerajúcu.
  • Pomáha dodať pokožke pocit úľavy od podráždenia a nepohodlia.
  • Klinicky testované na 100 % citlivej pokožke  s 50 % zastúpením suchého až extra suchého typu pleti.
  • Rýchlo sa vstrebáva vďaka priedušnej krémovej až balzamovej textúre.
  • Vhodné na suché, veľmi suchú či citlivú pokožku.

text

Ako ho používať?

Kedy ho používať?

Používajte tak často, ako potrebujete, pričom osobitnú pozornosť venujte najsuchším a najviac postihnutým oblastiam. Náš bariérový krém možno použiť aj v týchto prípadoch:

  • Na citlivú pokožku
  • Okolo suchých pier
  • Pri veternom počasí
  • Okolo očí
  • Na drsnú, suchú pokožku

Ráno
Večer
Did You Know?

Pred a Po

Did You Know?
Náš klinicky testovaný bariérový krém premieňa suchú až veľmi suchú pokožku, ktorá môže byť spôsobená rôznymi typmi vonkajších a vnútorných agresorov. Od každodenného podráždenia až po citlivosť pleti, tento hydratačný krém s obsahom koloidných ovsených vločiek predstavuje záchranu pre pokožku, ktorú okamžite upokojuje, znižuje viditeľné začervenanie a poskytuje jej intenzívnu obnovu.
Did You Know?

Vedeli ste?

Did You Know?
Pokožka občas potrebuje niečo viac ako bežný denný krém. Prípady, ako je poškodenie pleti slnkom, pôsobenie stresu, nadmerné vystavovanie extrémnym poveternostným podmienkam, prehnané používanie produktov s aktívnymi látkami a citlivosť pokožky, môžu narušiť vašu kožnú bariéru. To môže viesť k zvýšenej suchosti, nepohodliu a vyššej dráždivosti pokožky. Náš ochranný bariérový krém Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream s obsahom koloidných ovsených vločiek a betaglukánom prináša intenzívnejšie ošetrenie pokožky na posilnenie jej bariéry, okamžité upokojenie a zníženie viditeľného začervenania s dosiahnutím uvoľnenej a zdravo vyzerajúcej pleti.

Objavte účinné receptúry na upgrade vašej rutiny.

Rada expertov

Rada expertov

Zistite viac o našom bariérovom kréme od jedného z našich expertov na starostlivosť o pleť Kiehl's. Máme viac ako 4 700 odborne vyškolených poradcov v 67 krajinách, ktorí sa venujú riešeniu problémov vašej pleti.

Recenzie zákazníkov

Vyjadriť svoj názor

Podeľte sa o svoj názor s ostatnými zákazníkmi

Napísať recenziu
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie v slovenskom jazyku.

Buďte prvý/á, kto napíše recenziu na tento produkt

Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.