Main content

Tajné tipy značky Kiehl’s
pre žiarivú pleť

Či už sa chystáte večer von, alebo len snívate o krásnej pleti bez make-upu, nechajte sa inšpirovať tipmi značky Kiehl’s na dosiahnutie žiarivej pokožky. Zistite, ako zvýšiť jej jas pomocou produktov pleťovej starostlivosti a odhaľte žiarivejšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť.

Objavte náš

Glow Formula Skin Hydrator

Naša hydratačná starostlivosť Glow Formula, bohatá na antioxidanty, obsahuje rozjasňujúce minerály a výťažok z granátového jablka. Okamžite rozjasňuje pleť a dlhodobo jej dodáva jas. Obsahuje zloženie z 95 % prírodného pôvodu* a antioxidačnú ochranu, ktorá pomáha chrániť pleť pred voľnými radikálmi. Aplikujte tento jedinečný perleťový krém a získajte hydratovanú pleť s jemným ligotom.

* Ingrediencie považujeme za prírodné, pokiaľ nebol pozmenený ich prirodzený stav a pokiaľ si aj po spracovaní stále zachovajú viac než 50 % svojej prvotnej molekulárnej štruktúry.

NAKUPOVAŤ

Ako získať žiarivú pleť?

Tip č. 1 pre žiarivú pleť

Odhaľte žiarivú, nenalíčenú pleť

Vďaka 24-hodinovej hydratácii môžete Glow Formula Skin Hydrator používať samostatne ako posledný krok svojej každodennej rutiny. Táto starostlivosť s ľahkým zložením pomáha, viac ako bežný hydratačný krém, rozjasniť nenalíčenú pokožku. Používajte ju samostatne napríklad cez víkend či kedykoľvek potrebujete bez námahy dosiahnuť žiarivý vzhľad.

NAKUPOVAŤ
Tip č. 2 pre žiarivú pleť

Zvýšte hydratáciu a dosiahnite jemnú a jasnú pleť

Pokiaľ je vaša pleť suchá a stiahnutá, hydratujte ju so svojím obľúbeným pleťovým okrémom, a následne použite starostlivosť Glow Formula. Okrem ďalšej vrstvy hydratácie pomôžu rozjasňujúce minerály v Glow Formula zvýšiť jas pleti a dodať jej zdravý a svieži vzhľad.

NAKUPOVAŤ
Tip č. 3 pre žiarivú pleť

Pripravte pleť na make-up pomocou rozjasňujúceho hydratačného krému

Už sa nemusíte spoliehať len na make-up a rozjasňovač, jas svojej pleti zvýrazníte, keď na pleť pred líčením nanesiete starostlivosť Glow Formula. Aplikujte ju ako posledný krok svojej rutiny a vytvorte si na pokožke hladký základ, ktorý vám pomôže dosiahnuť žiarivú pleť ešte pred make-upom. Naneste make-up na náš perleťový hydratačný krém a dodajte svojej pleti svieži a zdravý vzhľad.

NAKUPOVAŤ
Tip č. 4 pre žiarivú pleť

Použite rozjasňovač pre jemne trblietavý efekt

Okrem toho, že Glow Formula Skin Hydrator možno použiť ako hydratačný krém na celú tvár, dá sa aplikovať iba na lícne kosti alebo nos pre ich jemné zvýraznenie. Ako záverečný krok líčenia naneste malé množstvo krému na miesta, ktoré chcete prejasniť.

NAKUPOVAŤ
Vytvorte si rutinu s našimi

najlepšími produktmi pre žiarivú pleť

Presvedčte sa, či okrem hydratačného krému na zvýšenie jasného vzhľadu, aj ostatné produkty vo vašej rutine pomáhajú dosiahnuť optimálnu žiarivosť pleti. Od energizujúcej pleťovej masky po intenzívne hydratačnú starostlivosť – zistite viac o našich účinných produktoch, ktoré vám pomôžu odhaliť zdravo vyzerajúcu a žiarivú pokožku.

Pripravte pleť na líčenie pomocou pleťového séra na oživenie pleti

Daily Reviving Concentrate

Pred nanesením make-upu začnite deň pleťovým olejom vyvinutým na prebudenie unavene vyzerajúcej pleti. Toto antioxidačné sérum s obsahom výťažku z koreňa zázvoru, slnečnicového oleja a oleja tamanu pomáha odhaliť žiarivú a sviežu pleť.

NAKUPOVAŤ

Pripravte sa na večierok s energizujúcou maskou

Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Pred večierkom či inou príležitosťou ošetrite svoju pokožku jemnou peelingovou pleťovou maskou. Zloženie s kurkumou a výťažkom z brusníc pomáha rozjasniť mdlú pleť a zvýšiť jej žiarivosť a zdravší vzhľad.

NAKUPOVAŤ

Objavte celodennú hydratáciu vďaka pleťovému krému

Ultra Facial Cream

Udržanie hydratovanej pleti predstavuje kľúčový krok k zachovaniu jej prirodzeného jasu. Vyskúšajte najpredávanejší hydratačný krém značky Kiehl’s, ktorý udrží pokožku v rovnováhe a pohodlí v priebehu celého dňa.

NAKUPOVAŤ

Posilňujte a chráňte pleť pomocou séra s vitamínom C

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Aby ste dosiahli dlhotrvajúci jas, chráňte svoju pleť antioxidačnými účinkami pleťového séra. Naše sérum s 12,5 % vitamínu C a kyselinou hyalurónovou pomáha vyhladiť textúru pleti a zároveň dlhodobo zvyšuje jej žiarivosť.

NAKUPOVAŤ
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.