Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

How to Prevent and
Treat
Hyperpigmentation
How to Prevent
and Treat
Hyperpigmentation

Či už máte na tvári len pár farebných nedokonalostí, alebo sa vám zdá, že na vašej pokožke pribúdajú stále ďalšie tmavé škvrny, hyperpigmenácia môže mať vplyv na to, ako sa v súvislosti so svojou pleťou cítite. V prípade, že sa chcete zamerať na tmavé škvrny, ktoré vyzerajú, že nikdy nezmiznú, alebo skrátka túžite po jasnejšom a jednotnejšom tóne pleti, v tomto článku sa dozviete viac o príčinách vzniku hyperpigmencáie a ako môžete ošetrovať už existujúce škvrny a zabrániť vzniku nových.

Najlepšie produkty Kiehl's na starostlivosť o pleť s hyperpigmentáciou

Pokiaľ túžite po bezchybnej a optimálne čistej pleti, začnite používať produkty z radu Kiehl's Dermatologist Solutions™ Clearly Corrective™. Naše pleťové sérum č. 1, Clearly Corrective™ Dark Spot Solution prinieslo na trh celý rad produktov s jedinečným zložením na rozjasnenie a zjednotenie tónu pleti.

Bojujte s nejednotným tónom pleti pomocou pleťového séra na ošetrenie hyperpigmentácie

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Zlepšite jas pleti s naším účinným pleťovým sérom s obsahom aktivovaného vitamínu C a výťažkami z bielej brezy a pivonky. Tento účinný produkt pri pravidelnom používaní pomáha rozjasniť a zjednotiť pleť a dodať jej optimálny čistý vzhľad. Je klinicky dokázané*, že toto účinné zloženie viditeľne redukuje:

  • hyperpigmentáciu o -49 %
  • stopy po akné o -27 %
  • intenzitu tmavých škvŕn o -39 %

>* Založené na 12-týždňovej klinickej štúdii, 17 žien, všetky typy pleti, mierny až stredný stupeň závažnosti atribútov vrátane pozápalovej hyperpigmentácie.

NAKUPOVAŤ

Vyhlaďte a rozjasnite svoju pleť vďaka hydratačnému pleťovému krému

Clearly Corrective™ Brightening and Smoothing Moisture Treatment

Ráno a večer aplikujte na pleť tento účinný hydratačný krém, ktorý pomáha viditeľne znížiť výskyt škvŕn a zároveň vyhladiť jej drsnú textúru pokožky. Zloženie s aktivovaným vitamínom C a výťažkom z bielej brezy poskytuje 24-hodinovú hydratáciu a zlepšuje jas pleti.

NAKUPOVAŤ

Chráňte pleť pred prvými prejavmi starnutia krémom na ochranu pred slnkom

Super Fluid Daily UV Defense SPF 50+

Aj v daždivých či zamračených dňoch môže UV žiarenie spôsobiť tmavé škvrny a farebné zmeny na pleti spolu s ďalšími predčasnými známkami starnutia. Zatiaľ čo iné produkty starostlivosti o pleť môžu pomôcť v boji s hyperpigmentáciou, krém s UV ochranou je nevyhnutné používať každý deň na zabránenie vzniku nových škvŕn a tiež stmavnutie už existujúcich prejavov hyperpigmentácie.

NAKUPOVAŤ
I “Dermatologist shines light on natural ingredients used in new topical treatments for hyperpigmentation.” American Academy of Dermatology. 17 Mar 2014.
II “What gives skin its color?” American Academy of Dermatology.
III “Hyperpigmentation.” American Osteopathic College of Dermatology.
IV Taylor, S., Grimes, P., Lim, J., Im, S., and H. Lui. “Postinflammatory hyperpigmentation.” Journal of Cutaneous Medicine and Surgery. 2009 Jul-Aug;13(4): 183-91.
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.