Main content

Detoxikačné účinky
amazonského bieleho ílu

Amazonský biely íl, známy aj ako „zázračná hlina“, sa už po stáročia využíva v komunitách v oblasti Amazónie. V Kiehl’s používame túto detoxikačnú a čistiacu zložku ako kľúčovú ingredienciu nášho radu na minimalizáciu pórov pleti Rare Earth.

Čo je amazonský biely íl?

Amazonský biely íl je detoxikačný íl pochádzajúci z blízkosti ústia rieky Amazonky, bohatý na minerály a zároveň je extrémne porézny.

Je amazonský biely íl dobrý pre vašu pleť?

Amazonský biely íl je známy tým, že absorbuje prebytočný maz a pomáha odstraňovať toxíny a nečistoty z povrchu pokožky. V zložení kozmetických produktov tiež viditeľne minimalizuje rozšírené póry a umožňuje dosiahnuť hladší vzhľad pleti.

Aké sú účinky amazonského bieleho ílu?

Domorodí Brazílčania používali amazonský biely íl celé stáročia ako terapiu na zmiernenie stresu a detoxikáciu. Vďaka svojim terapeutickým a čistiacim vlastnostiam sa z neho stala obľúbená ingrediencia produktov pleťovej starostlivosti známa tým, že pomáha viditeľne zmierniť póry a čistiť a zmatňovať pleť.

Kiehl's & amazonský biely íl

Náš amazonský biely íl, ktorý pochádza z blízkosti ústia rieky Amazonky v severnej Brazílii, zbierajú miestne komunity, pričom podlieha pravidlám spravodlivého obchodu. Pozdĺž svojho toku až 4000 míľ nesie rieka Amazonka veľké množstvo sedimentov a ukladá ich pri ústí, vďaka čomu je pôda v tejto oblasti obzvlášť bohatá na minerály. Prostredníctvom dlhodobého partnerstva s miestnou komunitou v Brazílii poskytuje Kiehl’s ekonomickú podporu komunitám, ktoré túto ingredienciu pre nás zberajú.

NAŠE PRODUKTY S AMAZONSKÝM BIELYM ÍLOM

Amazonský biely íl predstavuje hlavnú zložku našej najpredávanejšej pleťovej masky Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask. Jej obľúbené zloženie sa stalo inšpiráciou pre ucelený rad detoxikačných produktov Rare Earth s účinkom minimalizácie pórov pleti.

Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask

Čistiaca ílová maska, ktorá pomáha vytiahnuť z pleti nečistoty a toxíny zodpovedné za upchávanie pórov. Používajte niekoľkokrát týždenne na zjemnenie a vyhladenie pokožky.

NAKUPOVAŤ

Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser

Tento jemný a šetrný prípravok na hĺbkové čistenie pleti pomáha odstraňovať nečistoty a mastnotu a zároveň pokožke poskytuje exfoliáciu. Vďaka svojmu ľahko penivému zloženiu umožňuje viditeľne minimalizovať póry pleti a dodať jej jemný a svieži vzhľad.

NAKUPOVAŤ

Rare Earth Pore Refining Tonic

Dvojfázové tonikum, ktoré pomáha redukovať rozšírené póry a lesk. Aplikujte po vyčistení na tvár na dodanie rovnováhy, vyhladenie a zmatnenie pleti.

NAKUPOVAŤ
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.