Main content

OBJAVTE VYŽIVUJÚCU SILU
A BOHATÚ HYDRATÁCIU

Z AVOKÁDA

Výťažok z avokáda, ovocia, ktoré sa teší stále veľkej obľube, je zložka s vyživujúcimi a zjemňujúcimi účinkami na pleť. V našom mimoriadne obľúbenom rade produktov Kiehl’s používame túto ingredienciu vo forme extraktu a tiež oleja.

BLAHODARNÉ ÚČINKY AVOKÁDA NA PLEŤ

Olej a výťažok z avokáda sú bohaté na mastné kyseliny a vitamín E, o ktorých je známe, že zlepšujú stav pokožky. V rámci zloženia kozmetických produktov pomáhajú vyživovať, zjemňovať a zvlhčovať pleť.
Zároveň zostávame verní koreňom našej značky, a preto naše avokádo získavame zodpovedným spôsobom, nikdy nie z ekologicky citlivých oblastí, kde dochádza k odlesňovaniu.

Avokádový olej

Avokádový olej s bohatou, zjemňujúcou textúrou má vyrovnaný obsah lipidov vrátane omega esenciálnych mastných kyselín. Tento olej, ktorý sa lisuje a následne kompletne rafinuje z plodu avokáda, má číry vzhľad a žltozelenú farbu.

Výťažok z avokáda

Koncentrovaný extrakt, získaný z dužiny avokádového ovocia, prechádza dôkladnou filtráciou a procesom miešania, aby sa zabezpečila jeho vysoká kvalita. Tento vyživujúci koncentrát je bohatý na mastné kyseliny, vitamín E a vitamín B.

Produkty Kiehl's s obsahom
avokáda

Vďaka svojim vyživujúcim a hydratačným vlastnostiam sa avokádo stalo kľúčovou zložkou nášho najpredávanejšieho očného
krému Creamy Eye Treatment with Avocado. Na základe inšpirácie týmto obľúbeným produktom, vyvinuli naši chemici tiež pleťovú masku
Avocado Nourishing Hydration Mask.

Hydratujte svoje očné okolie s
Avocado Eye Cream

Doprajte svojmu očnému okoliu rýchlu dávku hydratácie s naším hydratačným avokádovým očným krémom. Jeho krémové zloženie, ktoré obsahuje avokádový olej, beta-karotén a bambucké maslo, poskytuje oblasti očí bohatú hydratáciu.

NAKUPOVAŤ

Vyživte svoju pleť pomocou
Avocado Face Mask

Nechajte sa rozmaznávať krémovou hydratáciou našej avokádovej pleťovej masky , ktorá vyživí a zjemní pokožku. Jej bohatá textúra inšpirovaná čerstvým, zrelým avokádom, pomáha udržať vlhkosť v pleti a zanecháva ju pružnú a vyživenú.

NAKUPOVAŤ
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.