Main content

Objavte ten najlepší pleťový olej pre vás

Ak hľadáte spôsob, ako svoju pleť prejasniť, upokojiť, oživiť jej unavený vzhľad či zmierniť prejavy problematickej pokožky, zaraďte do svojej každodennej rutiny pleťové oleje. Tieto zmesi aromatických olejov pomáhajú hydratovať pleť spolu s ďalšími cielenými účinkami. Objavte ten najlepší pleťový olej priamo pre vás!

Pleťové oleje Kiehl’s

V spoločnosti Kiehl’s sme vyvinuli pleťové oleje so starostlivo vyberanými ingredienciami tak, aby hydratovali pokožku, a súčasne jej poskytovali i rad ďalších výhod. Kým zákazníci so suchým typom pleti zvyknú v zložení kozmetických produktov vyhľadávať určité hydratačné zložky, pleťové oleje môžu vyhovovať všetkým typom pleti – vrátane mastnej. Objavte náš najlepší pleťový olej alebo si vyberte niektorý iný z našej ponuky na ráno aj večer.

Upokojená pokožka vďaka bylinnému pleťovému oleju

Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate

Unikátne zloženie pre všetky typy pleti vrátane mastnej, problematickej či náchylnej na vznik nedokonalostí – tento upokojujúci nekomedogénny pleťový olej pomáha viditeľne znížiť začervenanie pokožky, posilniť jej ochrannú bariéru a poskytnúť úľavu od nepríjemných pocitov. Bylinný koncentrát, zložený zo 100 % prírodných* ingrediencií, vrátane semien konopy siatej a oleja zo zeleného oregana, pomáha vyvážiť mieru hydratácie a upokojiť pleť.

*Zložky považujeme za prírodné, pokiaľ si po spracovaní z prírodného zdroja zachovajú viac ako 50 % svojej molekulárnej štruktúry.

NAKUPOVAŤ

Oživená pokožka s denným pleťovým olejom

Daily Reviving Concentrate

Začnite svoje ráno s energizujúcim pleťovým olejom, ktorý pomôže oživiť matnú a unavenú pokožku. Toto antioxidačné sérum poskytuje pokožke okrem rozjasnenia tiež ochranu pred voľnými radikálmi. Obsahuje esenciálny olej z koreňa zázvoru, rastlinný slnečnicový olej a olej z domby. Jeho ľahké zloženie pomáha dodať pleti svieži a zdravý vzhľad po celý deň.

NAKUPOVAŤ

Obnovená pokožka s nočným pleťovým olejom

Midnight Recovery Concentrate

Skôr ako pôjdete spať, naneste si na tvár pár kvapiek nášho obľúbeného nočného pleťového oleja, ktorý vašej pleti poskytne regeneráciu počas spánku. Tento regeneračný olej s obsahom levanduľového esenciálneho oleja, pupalkového oleja a skvalánu pomáha do rána viditeľne rozjasniť pleť, ktorá po zobudení vyzerá mladšie.

NAKUPOVAŤ
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.