Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

Nighttime Hydration Essentials

All Skin Types, including Sensitive Skin

Kolekcia luxusnej, vyživujúcej nočnej kozmetiky značky Kiehl’s na tvár, oči a telo.

Nighttime Hydration Essentials

Nighttime Hydration Essentials

Kolekcia luxusnej, vyživujúcej nočnej kozmetiky značky Kiehl’s na tvár, oči a telo.

103 €
Zvoliť VEĽKOSŤ
NAVŠTÍVTE NÁS! Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starosltivosti o pleť na mieru! Nájsť predajňu
Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starostlivosti o pleť na mieru!

Čo to je

Ušetrite 25 % kúpou tohoto setu! Vyživujte svoju pokožku počas noci s našou kolekciou regeneračnej kozmetiky, ktorá obsahuje luxusný nočný pleťový olej, vyživujúcu starostlivosť o očné okolie a telové mlieko s bohatou textúrou

Na čo je to dobré

  • Je to skvelý darček, ktorý si môžete nechať pre seba alebo ním niekoho obdarovať
  • S vianočnými motívmi navrhnutými umelkyňou Marylou Faure

Ingredience

Future Made Better

Už od nášho založenia v roku 1851 sa usilujeme byť lepšími – od udržateľného zloženia našich produktov, obalov a výroby až po podporu komunít a znižovanie
negatívneho dopadu na životné prostredie. Tento produkt bol vyrobený s dôrazom na:
Zloženie zo zodpovedných zdrojov
Záväzok k recyklácii
How To Apply

Ako používať

How To Apply
  • REGENERUJTE vašu pleť pomocou nášho séra Midnight Recovery Concentrate. Po vyčistení pleti si do dlaní naneste 2 až 3 kvapky nášho hydratačného pleťového oleja. Pred vmasírovaním do pokožky olej jemne vltačte končekmi prstov do tváre, čela a brady, aby sa rovnomerne rozprestrel.
  • DOPRAJTE VÝŽIVU SVOJMU OČNÉMU OKOLIU pomocou nášho očného krému Creamy Eye Treatment with Avocado. Aplikujte avokádový očný krém končekmi prstov pozdĺž očnicového oblúka. Jemne ho vklepte do citlivého očného okolia.
  • HYDRATUJTEvašu pokožku pomocou nášho telového mlieka Creme de Corps. Toto výživné, nemastné telové mlieko jemne vmasírujte do suchých miest pokožky. Predtým, ako sa oblečiete, počkajte niekoľko minút, aby pokožka telové mlieko absorbovala. Aplikujte po kúpeli alebo sprchovaní alebo kedykoľvek podľa potreby.

Zaraďte tieto základné regeneračné nočné prípravky do svojej každodennej starostlivosti o pleť.

Kedy používať

Denne

Doplňte svoju každodennú rutinu starostlivosti o pleť o tieto doplňujúce nočné nevyhnutnosti.

Čo je vo vnútri

  • 50ml Midnight Recovery Concentrate
  • 28ml Creamy Eye Treatment with Avocado
  • 125ml Creme de Corps

 

About Marylou Faure

O umelcovi

My v Kiehl's sme nadšencami umenia a podporovatelia širšej kreatívnej komunity. Každoročne preto spolupracujeme vždy s iným umelcom pri tvorbe unikátnych návrhov pre našu vianočnú kolekciu. Tento rok sme sa spojili s francúzskou ilustrátorkou a výtvarníčkou Marylou Faure, ktorá sa špecializuje na dizajn postáv. Jej veselé ilustrácie dodávajú našej limitovanej kolekcii na rok 2021 hravý a odvážny štýl - a poskytujú dokonalú kulisu pre najkrajšie sviatky roka podľa Kiehl's.
About Marylou Faure

Svet darčekov

About Marylou Faure
Balenie tejto limitovanej edície, ktorá vznikla v spolupráci s umelkyňou Marylou Faure, oslavuje 170 rokov komunity značky Kiehl's, a zároveň premieňa New York na magickú krajinu snov plnú rozmanitých a jedinečných postavičiek. Pripojte sa k nám pri príležitosti tohto jubilea a oslávte sviatky štedrosti darčekmi od Kiehl's, ktoré venujete svojim priateľom, rodine či komukoľvek z vášho tohtoročného zoznamu. Svet darčekov sa vám otvorí, keď použijete nášho sprievodcu pri nakupovaní produktov pre svojich blízkych na mieru, ktoré budú milovať!

 

Orientačná správa
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.