Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

Merry Masking

Pre všetky typy pleti, vrátane citlivej

Tri základné pleťové masky určené na hydratáciu, rozjasnenie a minimalizáciu pórov.

Merry Masking

Merry Masking

Tri základné pleťové masky určené na hydratáciu, rozjasnenie a minimalizáciu pórov.

42 €
Zvoliť VEĽKOSŤ
NAVŠTÍVTE NÁS! Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starosltivosti o pleť na mieru! Nájsť predajňu
Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starostlivosti o pleť na mieru!

Čo to je

Ušetrite 30% kúpou tohoto setu! Tri pleťové masky v minibalení na vyskúšanie - vyživujúca avokádová maska, rozjasňujúca maska a ílová maska na redukciu veľkosti pórov.

Na čo je to dobré

  • Je to skvelý darček, ktorý si môžete nechať alebo darovať
  • S vianočnými motívmi designérky Marylou Faure

Ingredience

Future Made Better

Už od nášho založenia v roku 1851 sa usilujeme byť lepšími – od udržateľného zloženia našich produktov, obalov a výroby až po podporu komunít a znižovanie
negatívneho dopadu na životné prostredie. Tento produkt bol vyrobený s dôrazom na:
Zloženie zo zodpovedných zdrojov
Záväzok k recyklácii

Čo je vo vnútri

  • 25g Avocado Nourishing Hydration Mask
  • 28ml Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask
  • 28ml Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

 

Ako používať

  • HYDRATUJTE vašu pleť pomocou našej pleťovej maskyAvocado Nourishing Hydration Mask..Výdatnú vrstvu masky naneste na vyčistenú pleť. Pomocou končekov prstov rozotierajte túto masku s bohatým a jedinečným zložením, až kým nebude výsledná textúra hladká a krémová. Na čistú pleť naneste silnú a viditeľnú vrstvu. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom počas oplachovania teplou vodou masírujte pleť jemnými krúživými pohybmi.
  • DOPŘEJTE VÝŽIVU OČNÍMU OKOLÍ vďaka našemu očnému krému;Creamy Eye Treatment with Avocado. Aplikujte avokádový oční krém pomocí konečků prstů podél očnicového oblouku. Jemně jej vklepejte do citlivého očního okolí.
  • ROZJASNITE svoju pleť pomocou našej pleťovej masky Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask. .Na vyčistenú pleť naneste viditeľnú vrstvu masky. Masku nechajte schnúť 10 minút. Počas oplachovania teplou vodou masírujte pokožku jemnými krúživými pohybmi, aby semienka brusníc splnili svoju exfoliačnú funkciu.
  • MINIMALIZUJTE PÓRY pomocou našej pleťovej masky Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque..Po vyčistení pleti naneste tenkú vrstvu masky na vlhkú pleť, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte schnúť približne desať minút. Po zaschnutí masku opatrne odstráňte pomocou teplého vlhkého uteráka a pleť osušte.

Zaraďte tieto obľúbené pleťové masky do svojej každodennej starostlivosti o pleť.

About Marylou Faure

O umelcovi

My v Kiehl's sme nadšencami umenia a podporovatelia širšej kreatívnej komunity. Každoročne preto spolupracujeme vždy s iným umelcom pri tvorbe unikátnych návrhov pre našu vianočnú kolekciu. Tento rok sme sa spojili s francúzskou ilustrátorkou a výtvarníčkou Marylou Faure, ktorá sa špecializuje na dizajn postáv. Jej veselé ilustrácie dodávajú našej limitovanej kolekcii na rok 2021 hravý a odvážny štýl - a poskytujú dokonalú kulisu pre najkrajšie sviatky roka podľa Kiehl's.
About Marylou Faure

Svet darčekov

About Marylou Faure
Balenie tejto limitovanej edície, ktorá vznikla v spolupráci s umelkyňou Marylou Faure, oslavuje 170 rokov komunity značky Kiehl's, a zároveň premieňa New York na magickú krajinu snov plnú rozmanitých a jedinečných postavičiek. Pripojte sa k nám pri príležitosti tohto jubilea a oslávte sviatky štedrosti darčekmi od Kiehl's, ktoré venujete svojim priateľom, rodine či komukoľvek z vášho tohtoročného zoznamu. Svet darčekov sa vám otvorí, keď použijete nášho sprievodcu pri nakupovaní produktov pre svojich blízkych na mieru, ktoré budú milovať!

 

Orientačná správa
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.