Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Experts

Všetky typy pleti, vrátane citlivej

Vianočný set obsahuje najpredávanejšie produkty rutiny starostlivosti o pleť ideálne v boji proti vráskam a viditeľnému starnutiu pleti.

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Experts

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Experts

Vianočný set obsahuje najpredávanejšie produkty rutiny starostlivosti o pleť ideálne v boji proti vráskam a viditeľnému starnutiu pleti.

48 €
Zvoliť VEĽKOSŤ
NAVŠTÍVTE NÁS! Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starosltivosti o pleť na mieru! Nájsť predajňu
Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starostlivosti o pleť na mieru!

Čo dostanete:

Ušetrite až 35%! Tento vianočný set obsahuje najpredávanejšie produkty rutiny starostlivosti o pleť ideálne v boji proti vráskam a viditeľnému starnutiu pleti. Objavte prírodné riešenie založené na starostlivo vybraných ingredienciách pre dosiahnutie výsledkov krásnej a zdravo vyzerajúcej pleti. Ideálny ako darček pod stromček aj darček pre seba. Rozmaznávajte svoju pokožku nielen počas Vianoc s Kiehl´s!
*Adventný kalendár a sety sú už zľavnené a teda nie sú súčasťou Black Friday zliav

Čo prináša

 • Obsahuje dva produkty v plnej veľkosti a tri mini produkty
 • Je to dokonalý darček pre vašich blízkych, ak si ho zvládnete nenechať
 • Autorkou grafiky je Marylou Faure

Ingredience

Future Made Better

Už od nášho založenia v roku 1851 sa usilujeme byť lepšími – od udržateľného zloženia našich produktov, obalov a výroby až po podporu komunít a znižovanie
negatívneho dopadu na životné prostredie. Tento produkt bol vyrobený s dôrazom na:
Zloženie zo zodpovedných zdrojov
Záväzok k recyklácii

Ako používať

 • Tonikum Calendula Herbal-Extract Toner 75 ml: Pleťové tonikum s nechtíkom lekárskym vašu pleť dočistí od všetkých prebytočných nečistôt a vyrovnáva jej prirodzené pH. Vďaka obsahu okvetných lístkov nechtíka lekárskeho vašu pleť zároveň upokojuje a redukuje menšie nedokonalosti. Tonikum neobsahuje alkohol a nevysušuje pokožku.
 • Sérum Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum 10 ml:Presne formulované pleťové sérum s retinolom proti starnutiu pleti viditeľne znižuje výskyt vrások, zjemňuje textúru pokožky a spevňuje ju. Naše sérum je špeciálne vytvorené tak, aby poskytovalo výhody retinolu s minimálnymi typickými príznakmi nepohodlia, ako je začervenanie, suchosť a olupovanie pleti. Výkonné sérum s mikrodávkami čistého retinolu, peptidom a ceramidmi podporuje obmenu kožných buniek, a zároveň posilnenie funkcie kožnej bariéry, vďaka čomu môže pokožka optimálne využiť účinky tohto produktu a dosiahnuť viditeľnú obnovu a mladší vzhľad.
 • Sérum Clearly Corrective™ Dark Spot Solution 15 ml:Sérum vďaka obsahu aktivovaného vitamínu C a výťažku z pivonky účinne zjednocuje tón pleti. Pri dlhodobom a pravidelnom používaní viditeľne redukuje množstvo a intenzitu tmavých škvŕn. Sérum neobsahuje silikóny ani parfumáciu a je vhodné pre všetky typy pleti.
 • Oční sérum Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum 3 ml: za Očné sérum s vitamínom C redukuje jemné vrásky a tmavé kruhy v oblasti očí. Účinná receptúra, ktorá sa zameriava na problémy pleti v oblasti očí, viditeľne pomáha s ich riešením. Sérum obsahuje celý rad mimoriadne efektívnych prísad: komplex Tri-Peptide, kyselinu hyalurónovú a 10 % čistý vitamín C. Na základe klinických testov, toto zloženie preukázateľne redukuje jemné vrásky, opuchy a lúčovité vrásky rozbiehajúce sa z vonkajších kútikov očí. Zároveň viditeľne bojuje proti výskytu tmavých kruhov pod očami.
 • Krém Super Multi-corrective Cream 7ml: Prináša 7 benefitov pro vaši pleť - zlepšuje pružnosť pokožky, zjemňuje jej textúru, podporuje jas, minimalizuje vrásky, zjednocuje tón pleti, spevňuje a vypína. Obsahuje kľúčové ingrediencie ako fytomimetický vitamín A, Proxylane a hubu čaga.

Čo je vo vnútri

 • Deluxe Super Multi-Corrective Cream
 • Deluxe Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum
 • Deluxe Powerful-Strength Line-Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum
 • Full-Size Clearly Corrective Dark Spot Solution
 • Full-Size Calendula Herbal-Extract Toner

 

About Marylou Faure

O umelcovi

My v Kiehl's sme nadšencami umenia a podporovatelia širšej kreatívnej komunity. Každoročne preto spolupracujeme vždy s iným umelcom pri tvorbe unikátnych návrhov pre našu vianočnú kolekciu. Tento rok sme sa spojili s francúzskou ilustrátorkou a výtvarníčkou Marylou Faure, ktorá sa špecializuje na dizajn postáv. Jej veselé ilustrácie dodávajú našej limitovanej kolekcii na rok 2021 hravý a odvážny štýl - a poskytujú dokonalú kulisu pre najkrajšie sviatky roka podľa Kiehl's.
About Marylou Faure

Svet darčekov

About Marylou Faure
Balenie tejto limitovanej edície, ktorá vznikla v spolupráci s umelkyňou Marylou Faure, oslavuje 170 rokov komunity značky Kiehl's, a zároveň premieňa New York na magickú krajinu snov plnú rozmanitých a jedinečných postavičiek. Pripojte sa k nám pri príležitosti tohto jubilea a oslávte sviatky štedrosti darčekmi od Kiehl's, ktoré venujete svojim priateľom, rodine či komukoľvek z vášho tohtoročného zoznamu. Svet darčekov sa vám otvorí, keď použijete nášho sprievodcu pri nakupovaní produktov pre svojich blízkych na mieru, ktoré budú milovať!

 

Orientačná správa
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.