Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Beginners

Všetky typy pleti, vrátane citlivej

Set našich najobľúbenejších receptúr pre dokonalý úvod do Kiehl’s.

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Beginners

Kiehl’s Welcome Kit for Skincare Beginners

Set našich najobľúbenejších receptúr pre dokonalý úvod do Kiehl’s.

40 €
Zvoliť VEĽKOSŤ
NAVŠTÍVTE NÁS! Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starosltivosti o pleť na mieru! Nájsť predajňu
Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starostlivosti o pleť na mieru!

Čo to je

Ušetrite viac než 30%!Vitajte v Kiehl´s svete! Spoznajte obľúbené receptúry našich zákazníkov s týmto setom, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete pre kompletnú starostlivosť o pleť.

Čo prináša

 • Obsahuje dva produkty v plnej veľkosti a tri mini produkty
 • Je to dokonalý darček pre vašich blízkych, ak si ho zvládnete nenechať
 • Autorkou grafiky je Marylou Faure

Ingredience

Future Made Better

Už od nášho založenia v roku 1851 sa usilujeme byť lepšími – od udržateľného zloženia našich produktov, obalov a výroby až po podporu komunít a znižovanie
negatívneho dopadu na životné prostredie. Tento produkt bol vyrobený s dôrazom na:
Zloženie zo zodpovedných zdrojov
Záväzok k recyklácii

Ako používať

 • VYČISTITE tvár pomocou nášho Ultra Facial Cleanser . Naneste malé množstvo na čisté končeky prstov. Jemne vmasírujte do vlhkých oblastí tváre krúživými pohybmi nahor, vyhnite sa bezprostrednému očnému okoliu. Dôkladne opláchnite alebo odstráňte prebytok vlhkou handričkou.
 • TONIZUJTE pomocou nášho Calendula Herbal-Extract Toner. Po vyčistení pleti navlhčite vatový tampón tonikom. Vyhlaďte pokožku, vyhnite sa oblasti očí. Používajte na denné alebo nočné použitie.
 • STARAJTE SA O POKOŽKU OKOLO OČÍ pomocou Creamy Eye Treatment with Avocado. Končekmi prstov naneste očný krém pozdĺž kosti očnej jamky. Jemne vklepte do oblasti očí. Vyhnite sa naťahovaniu pokožky. Môže sa používať na deň i na noc.
 • HYDRATUJTE tvár pomocou Ultra Facial Cream. Naneste na čistú pokožku tváre. Môže sa používať na deň i na noc.
 • OBNOVTE SVOJU PLEŤ v noci pomocou nášho Midgnight Recovery Concentrate . Po očistení pleti naneste 2-3 kvapky končekmi prstov. Pred vtieraním do pokožky jemne zatlačte končekmi prstov na líca, čelo a bradu, aby sa sérum rovnomerne nanieslo. Môže sa aplikovať samostatne alebo pod hydratačný krém.

Čo je vo vnútri

 • Full-Size Ultra Facial Cream
 • Deluxe Calendula Herbal-Extract Toner
 • Deluxe Creamy Eye Treatment with Avocado
 • Full-Size Midnight Recovery Concentrate
 • Deluxe Ultra Facial Cleanser

 

About Marylou Faure

O umelcovi

My v Kiehl's sme nadšencami umenia a podporovatelia širšej kreatívnej komunity. Každoročne preto spolupracujeme vždy s iným umelcom pri tvorbe unikátnych návrhov pre našu vianočnú kolekciu. Tento rok sme sa spojili s francúzskou ilustrátorkou a výtvarníčkou Marylou Faure, ktorá sa špecializuje na dizajn postáv. Jej veselé ilustrácie dodávajú našej limitovanej kolekcii na rok 2021 hravý a odvážny štýl - a poskytujú dokonalú kulisu pre najkrajšie sviatky roka podľa Kiehl's.
About Marylou Faure

Svet darčekov

About Marylou Faure
Balenie tejto limitovanej edície, ktorá vznikla v spolupráci s umelkyňou Marylou Faure, oslavuje 170 rokov komunity značky Kiehl's, a zároveň premieňa New York na magickú krajinu snov plnú rozmanitých a jedinečných postavičiek. Pripojte sa k nám pri príležitosti tohto jubilea a oslávte sviatky štedrosti darčekmi od Kiehl's, ktoré venujete svojim priateľom, rodine či komukoľvek z vášho tohtoročného zoznamu. Svet darčekov sa vám otvorí, keď použijete nášho sprievodcu pri nakupovaní produktov pre svojich blízkych na mieru, ktoré budú milovať!

 

Orientačná správa
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.