Zdá sa, že nie ste v Slovensko.

Vyberte krajinu: Náklady na dopravu vyhádzajú z vašich položiek, spôsobu dopravy a miesta doručenia.

Main content

Holiday Limited Edition Holiday Limited Edition Super Multi-Corrective Cream

Pleťový krém proti starnutiu pleti s anti-age účinkom pre viditeľne hladšiu, pevnejšiu a mladšie vyzerajúcu pleť v limitovanej vianočnej edícii.

Holiday Limited Edition Holiday Limited Edition Super Multi-Corrective Cream

Holiday Limited Edition Holiday Limited Edition Super Multi-Corrective Cream

Pleťový krém proti starnutiu pleti s anti-age účinkom pre viditeľne hladšiu, pevnejšiu a mladšie vyzerajúcu pleť v limitovanej vianočnej edícii.

69 €
Zvoliť VEĽKOSŤ
NAVŠTÍVTE NÁS! Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starosltivosti o pleť na mieru! Nájsť predajňu
Zarezervujte si termín svojej konzultácie a získajte rutinu starostlivosti o pleť na mieru!

Čo to je

Limitovaná vianočná kolekcia vytvorená francúzskou výtvarníčkou Marylou Faure. Super Multi-Corrective Cream pôsobí až na 7 potrieb vašej pleti! Pomáha viditeľne zlepšovať kľúčové prejavy starnutia a má jedinečnú textúru so zamatovým efektom. Jeho inovatívne zloženie s ProxylaneGX, hubou čaga a fytomimetickým vitamínom A bolo navrhnuté odborníkmi značky Kiehl's tak, aby pôsobilo na 7 viditeľných známok starnutia - súbežne zlepšuje spevnenie, vyhladenie, zjednocuje tón pleti, zjemňuje textúru, podporuje rozjasnenie a hydratáciu pleti v priebehu času a zároveň prináša viditeľný lifting.

Na čo je to dobré

 • Viditeľne vypína, vyhladzuje, spevňuje, zjemňuje textúru pokožky, vyrovnáva tón pleti, rozjasňuje a zvyšuje pocit pružnosti s dosiahnutím mladšieho vzhľadu.
 • Viditeľne redukuje kľúčové prejavy starnutia prostredníctvom multifunkčného prístupu a 96 % viditeľných výsledkov proti starnutiu*.
 • Zameriava sa na viditeľné príznaky starnutia vrátane jemných liniek a vrások na tvári a krku, straty pevnosti, mdlej pleti a nerovnomerného tónu.

* Na základe klinického testovania počas 12 týždňov u 53 žien.

 • Vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej.
 • Ingrediencie

  Ako produkt používať

  • Anti-age krém vmasírujte rovnomerne do pokožky tváre a krku.
  • Môžete ho používať ráno a večer. Ako ochranu pred slnkom v priebehu dňa vyskúšajte náš anti-age hydratačný krém s SPF 30.
  • Objavte tiež náše anti-age očné sérum, ktoré pomáha vypnúť, rozjasniť a vyhladiť pleť.
  About Marylou Faure

  Svet darčekov

  About Marylou Faure
  Balenie tejto limitovanej edície, ktorá vznikla v spolupráci s umelkyňou Marylou Faure, oslavuje 170 rokov komunity značky Kiehl's, a zároveň premieňa New York na magickú krajinu snov plnú rozmanitých a jedinečných postavičiek. Pripojte sa k nám pri príležitosti tohto jubilea a oslávte sviatky štedrosti darčekmi od Kiehl's, ktoré venujete svojim priateľom, rodine či komukoľvek z vášho tohtoročného zoznamu. Svet darčekov sa vám otvorí, keď použijete nášho sprievodcu pri nakupovaní produktov pre svojich blízkych na mieru, ktoré budú milovať!

   

  About Marylou Faure

  O umelcovi

  My v Kiehl's sme nadšencami umenia a podporovatelia širšej kreatívnej komunity. Každoročne preto spolupracujeme vždy s iným umelcom pri tvorbe unikátnych návrhov pre našu vianočnú kolekciu. Tento rok sme sa spojili s francúzskou ilustrátorkou a výtvarníčkou Marylou Faure, ktorá sa špecializuje na dizajn postáv. Jej veselé ilustrácie dodávajú našej limitovanej kolekcii na rok 2021 hravý a odvážny štýl - a poskytujú dokonalú kulisu pre najkrajšie sviatky roka podľa Kiehl's.

  Future Made Better

  Už od nášho založenia v roku 1851 sa usilujeme byť lepšími – od udržateľného zloženia našich produktov, obalov a výroby až po podporu komunít a znižovanie
  negatívneho dopadu na životné prostredie. Tento produkt bol vyrobený s dôrazom na:
  Zloženie zo zodpovedných zdrojov
  Záväzok k recyklácii
  Orientačná správa
  Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.