Main content

Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Bez syntetickej parfumácie

Antioxidačná pleťová esencia s kyselinou ferulovou a mliečnymi kyselinami (AHA) na viditeľné zvýšenie žiarivosti pleti, vyhladenie jej textúry a redukciu jemných liniek už za 7 dní.*

Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Antioxidačná pleťová esencia s kyselinou ferulovou a mliečnymi kyselinami (AHA) na viditeľné zvýšenie žiarivosti pleti, vyhladenie jej textúry a redukciu jemných liniek už za 7 dní.*

Stará cena Nová cena 51 €
Zvoliť VEĽKOSŤ
Select a veľkosť

Doprava zdarma od 50 €

NAVŠTÍVTE NÁS! Konzultácia a diagnostika pleti do 20 minút na našom Kiehl´s butiku Nájsť predajňu

Čo to je

Zloženie s 99 % obsahom prírodných ingrediencií pripravovaných počas 12 hodín s kyselinou ferulovou, mliečnymi kyselinami (AHA) a skvalánom, poskytuje účinnú antioxidačnú ochranu pre viditeľne hladkú a rovnomernú textúru a tón pleti. Zároveň pomáha zmierniť jemné linky a na pokožke zanecháva zdravo vyzerajúci jas.*

Bez parabénov, ftalátov, sulfátov (SLS a SLES), minerálnych olejov a syntetickej parfumácie. Fľaštička aj krabička sú recyklovateľné.

* Výsledky založené na odbornom hodnotení v 4-týždňovom spotrebiteľskom teste u 60 subjektov.
** Ingrediencie považujeme za prírodné, pokiaľ si aj po spracovaní zachovajú viac ako 50 % svojej molekulárnej štruktúry.

Výsledky viditeľné po 7 dňoch:

 • Zvýšenie jasu
 • Hladká textúra
 • Zmiernenie jemných liniek

Na základe spotrebiteľskej štúdie so 60 subjektmi*:

 • u 92 % pokožka vyzerá hydratovaná
 • u 92 % pokožka sa zdá omladená
 • u 90 % pocit hladšej pleti
 • u 88 % pocit jemnejšej pleti
 • u 87 % pokožka pôsobí zdravšie
 • u 85 % pokožka má jednotnejší tón

*Výsledky založené na odbornom hodnotení v 4-týždňovom spotrebiteľskom teste u 60 subjektov.

Na čo je to dobré

 • Rýchlo sa vstrebávajúce zloženie šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky s dosiahnutím viditeľne hladšej, jednotnej a žiarivej pleti.
 • Poskytuje pokožke účinné antioxidanty, ktoré podporujú prirodzený proces obnovy pleti a chránia ju pred voľnými radikálmi zodpovednými za starnutie.
 • Viditeľne redukuje jemné linky a pomáha predchádzať prvým známkam starnutia pleti.
 • Ako prvý krok ošetrujúcej rutiny pripravuje pokožku, aby lepšie prijímala účinok sér a/alebo hydratačných krémov.
 • Vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Ingrediencie

How To Apply

Ako produkt používať

How To Apply
 • Po vyčistení pleti, asi päťkrát potraste fľaštičkou, aby ste premiešali zmes Ferulic Brew vo vnútri.
 • Naneste si do dlaní päť výdatných kvapiek antioxidačnej esencie.
 • Dlane jemne päť ráz pritlačte na pokožku, zamerajte sa na tvár, čelo a bradu.
 • Následne použite sérum a/alebo hydratačný krém.
 • Používajte ráno a večer.
 • Našu antioxidačnú esenciu Ferulic Brew používajte spolu s naším 24-hodinovým hydratačným pleťovým krémom a očným krémom proti tmavým kruhom pre viditeľne hladšiu, jednotnú a žiarivú pleť. Posilnite svoju rutinu starostlivosti o pleť ešte viac a doplňte ju o naše sérum s vitamínom C s benefitmi proti starnutiu.
Did You Know?

Vedeli ste, že?

Did You Know?
Alfa-hydroxykyseliny (AHA) predstavujú skupinu prírodných kyselín obsiahnutých v cukre, mlieku, ovocí a ďalších zdrojoch, ktoré pôsobia tak, že pomáhajú odstrániť odumreté kožné bunky z povrchu pokožky. V našom zložení umožňujú AHA kyseliny na pohľad vyhladiť jemné linky a vrásky a zlepšiť textúru a tón pokožky v priebehu času. AHA kyseliny, ktoré bežne nájdeme v kozmetike, môžu obsahovať kyselinu glykolovú (nachádza sa v cukrovej trstine), kyselinu citrónovú (v citrusových plodoch), kyselinu mliečnu (v mlieku), kyselinu jablčnú (v jablkách), kyselinu vínnu (v hrozne) a iné. V zložení našej esencie Ferulic Brew Antioxidant Facial Treatment je kyselina mliečna jemná alfa-hydroxykyselina (AHA), ktorá podporuje prirodzený proces exfoliácie pokožky, pričom ju zároveň posilňuje, hydratuje a vyrovnáva jej pH. Kyselina mliečna je jedinečná AHA kyselina vďaka svojej afinite k pokožke a tiež svojim posilňujúcim, hydratačným a vyvažujúcim vlastnostiam. V rámci našich produktov je kyselina mliečna odvodená z rastlín.
Did You Know?

Čo je pleťová esencia?

Did You Know?
Pleťové esencie predstavujú základný krok pravidelnej starostlivosti o pleť. Keď sa použijú po vyčistení pleti a pred nanesením séra a krému, pomáhajú zregenerovať kožnú bariéru, pripraviť pokožku na nasledujúce kroky vašej rutiny, a dodať jej tak viditeľnú vzpruhu!

Future Made Better

Už od nášho založenia v roku 1851 sa usilujeme byť lepšími – od udržateľného zloženia našich produktov, obalov a výroby až po podporu komunít a znižovanie
negatívneho dopadu na životné prostredie. Tento produkt bol vyrobený s dôrazom na:
Zloženie zo zodpovedných zdrojov
Záväzok k recyklácii

Dokončite svoju rutinu

Objavte účinné produkty pre zdokonalenie vašej rutiny.

Recenzie zákazníkov

Recenzie na naše produkty nájdete na našej stránke. Neručíme však za pravosť takýchto recenzií, t.j. recenzie na našej stránke nie sú momentálne overené a nezaručujeme, že spotrebiteľská recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý daný produkt použil alebo zakúpil.
Buďte medzi prvými, kto napíše recenziu k tomuto produktu!
Orientačna sprava
Pre čo najlepší zážitok, prosím, otočte zariadenie.